wtorek, 26 lipca 2016

Bohemian Killing już w sprzedaży i z nowym zwiastunem


Jeżeli komuś marzy się aktywny udział w rozprawie sądowej bez wychodzenia z domu, to nadarzyła się ku temu dobra okazja. A zawdzięczamy ją polskim firmom IQ Publishing i The Moonwalls, które są odpowiednio wydawcą oraz producentem gry przygodowej pt. Bohemian Killing. Zgodnie z ostatnimi zapowiedziami, ten pierwszoosobowy dramat sądowy można od 21 lipca zakupić na Steamie. Co prawda stojąca za projektem ekipa raczej nie da rady wypić kielicha z każdym zainteresowanym graczem, ale w zamian wznosi swoisty toast pod postacią nowego trailera. To też fajny sposób na uczczenie premiery.

Chętni do nabycia Bohemian Killing powinni udać się pod ten adres, gdzie swój przystanek znalazła steamowa karta produktu. Sklep firmy Valve oferuje grę w wersji na komputery PC i Mac, a dostępne języki to angielski oraz polski. Chociaż nasza ojczysta mowa obejmuje wyłącznie napisy, angielski voice acting może pochwalić się obecnością Stéphane’a Cornicarda w obsadzie. Jednocześnie przypominam, iż ten utalentowany aktor filmowy i dubbingowy bynajmniej nie ogranicza się tu do występu gościnnego, lecz podkłada głos głównemu bohaterowi przygodówki – oskarżonemu o morderstwo wynalazcy Alfredowi Ethonowi.

Osoby, które nie wyobrażają sobie wirtualnej zabawy bez zdobywania tzw. aczików, zapewne zadowoli fakt, iż produkcja umożliwi zgarnięcie 22 osiągnięć. Jako że w Bohemian Killing mamy do czynienia z rozgrywką o nieliniowym charakterze, należy nastawić się na kilka zakończeń, a co za tym idzie – konieczność niejednokrotnego przejścia gry w celu stuprocentowego jej zaliczenia i odblokowania kompletu achievementów. Za co przykładowo zostaniemy nagrodzeni osiągnięciem? Ano choćby za ucieczkę z więzienia albo za uzyskanie wyroku uniewinniającego. Oprócz tego, steamowa edycja tytułu wychodzi naprzeciw oczekiwaniom fanów kart kolekcjonerskich i związanych z nimi odznak.

Sama jeszcze nie grałam w Bohemian Killing, lecz jak tylko to zrobię, nie omieszkam podzielić się z Wami wrażeniami. Tymczasem zapraszam do zapoznania się z najświeższym zwiastunem, o którym wspomniałam na wstępie. Filmik do obejrzenia poniżej.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

System komentarzy, tak jak cały blog, funkcjonuje na platformie Blogger, gdzie stosowane są zasady polityki prywatności Google.