sobota, 14 maja 2022

House Flipper - Pets DLC już w sprzedaży

 


Tak jak niedawno ogłaszano, swój rynkowy debiut zaliczyło 12 maja House Flipper - Pets DLC. To dodatek do znanego polskiego symulatora remontów, wzbogacający „podstawkę” o zwierzęcą tematykę. Dzięki temu sympatycy owej marki, którzy zaopatrzą się w wyżej wymieniony dodatek, będą mogli posiadać w grze domowego pupila. Ponadto, równolegle z premierą najświeższej zawartości opublikowany został okolicznościowy zwiastun.

 

Pets DLC stanowi owoc współpracy Frozen Distric z Krakowa i również mającego tam siedzibę Frozen Way. Co prawda o takowym dodatku pisałam swego czasu na moim blogu, lecz przytoczę dziś najważniejsze informacje w ramach przypomnienia. Otóż wydane właśnie rozszerzenie pozwala zaadoptować zwierzaka, którego możemy sobie wybrać spośród 10 popularnych ras psów i kotów o zróżnicowanych osobowościach oraz potrzebach. Niemniej polscy deweloperzy nie poprzestali na szczekających i miauczących stworzeniach, czego dowodem jest również obecność takich istot jak chociażby węże, legwany czy pająki. Co więcej, podczas rozgrywki nie zabraknie, naturalną koleją rzeczy, aktywności związanych z opieką nad naszymi milusińskimi (zabawa, karmienie itp.).

 


Rzecz jasna, twórcy nie zapominają tutaj o wiodącej tematyce marki House Flipper, a zatem o szeroko pojętych pracach remontowych. Wprowadzenie lokacji o nazwie Cozy Village zapewnia nam, według oficjalnych informacji, dostęp do ponad 700 nowych przedmiotów, które obdarzą ogarniane cztery ściany przytulnym i emanującym ciepłem charakterem. Pojawi się przy tym 10 nieobecnych dotąd domów w stylu przywodzącym na myśl budownictwo ranczerskie. Co istotne, zaimplementowano nowe mechaniki wieszania i przyklejania, za sprawą których można – przykładowo – umieścić obrazy bądź lampki na ścianach. Oprócz tego, dedykowane zwierzętom rozszerzenie dodaje do podstawowej wersji produkcji możliwość malowania oraz kafelkowania sufitów, a także instalacji drzwi wewnętrznych.

 

Steamowa karta House Flipper - Pets DLC ulokowana została pod tym adresem. Warto nadmienić, że do 19 maja bieżącego roku obowiązuje premierowa obniżka, pozwalająca nabyć zawartość dodatkową 10% taniej. DLC jest póki co dostępne tylko na komputerach (PC, Mac), lecz w przyszłości światło dzienne mają ujrzeć też wersje konsolowe. Najnowszych zwiastun do obejrzenia poniżej.

 

 

6 komentarzy:

System komentarzy, tak jak cały blog, funkcjonuje na platformie Blogger, gdzie stosowane są zasady polityki prywatności Google.