poniedziałek, 22 maja 2023

Best Forklift Operator wkracza na Switcha

 


Na bieżący tydzień, a konkretnie na 25 maja, zaplanowany został debiut gry Best Forklift Operator w wersji dedykowanej Nintendo Switch. Już niebawem posiadacze japońskiego sprzętu będą więc mogli sprawdzić metodą empiryczną, jak ten symulator wózka widłowego spisze się na owej konsoli.

 

Ta symulacyjna propozycja narodziła się jako owoc prac zespołu deweloperskiego Setapp i zawitała pierwotnie na pecetowy rynek. Za jej wydanie odpowiada natomiast Gamedust. Początkowo gra zadebiutowała w ramach usługi wczesnego dostępu na Steamie w kwietniu 2022 r., a w sierpniu tego samego roku doczekała się pełnoprawnej premiery na platformie firmy Valve. Komputerowa edycja została zresztą generalnie ciepło przyjęta przez fanów wirtualnej rozrywki, o czym świadczy przewaga pozytywnych opinii wśród recenzji od steamowej społeczności.

 

 

O tytule tym wspominałam kilkakrotnie na łamach mojego bloga, lecz pozwolę sobie przytoczyć najważniejsze informacje w związku z rychłym wypuszczeniem Switchowego portu owej produkcji. Mianowicie Best Forklift Operator pozwala odbiorcom na posmakowanie fachu operatora wózka widłowego, do którego obowiązków należy przede wszystkim przewożenie paczek podczas kierowania takowym pojazdem. Stąd też trzeba tu sprawnie jeździć po rozmaitych magazynach i pobliskich obszarach, a co za tym idzie – udanie lawirować pomiędzy nierzadko wysokimi półkami.

 

Twórcy obiecują rzetelne oddanie specyfiki pracy, jaką będziemy trudnić się w Best Forklift Operator. Co więcej, za szybkie i dokładne wykonywanie zadań zostaniemy nagrodzeni bonusowymi punktami, a w przypadku błędów, do jakich to kwalifikowane są uszkodzenia powstałe na skutek złego przewożenia ładunków, będziemy musieli liczyć się z karami. W nauce obsługi wózka widłowego pomoże zaś samouczek, który nie poskąpi ponoć szczegółowych informacji na ten temat. Ale nie tylko on pomoże graczom nabrać wprawy, gdyż prócz głównego wariantu zabawy, czyli kariery, dostaniemy jeszcze tryb treningowy i sprzyjający totalnemu relaksowi Arcade.

11 komentarzy:

 1. Zapowiada się ciekawie :-) .

  OdpowiedzUsuń
 2. Podziwiam Twoje zamiłowania do gier Julito - ja w sumie do nich nie mam cierpliwości :-) .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakoś od dziecka mnie do nich ciągnęło i tak już zostało :)

   Usuń
 3. Brzmi jak dobra zabawa. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fani takich gier zapewne będą się dobrze bawić :)

   Usuń
 4. Oo i takim wózkiem widłowym w grze to bym pojeździła. A nie jakieś budowanie akwarium 🤪

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale dzięki takiej różnorodności wśród gier każdy może znaleźć coś dla siebie :)

   Usuń
 5. Odpowiedzi
  1. Rozumiem więc, że zaciekawił Cię ten tytuł :)

   Usuń
 6. Fajnie, że ukazuje specyfikę pracy :D

  OdpowiedzUsuń

System komentarzy, tak jak cały blog, funkcjonuje na platformie Blogger, gdzie stosowane są zasady polityki prywatności Google.