wtorek, 30 maja 2023

House Flipper z 2 dodatkami na Switchu

 

30 maja 2023 r. to dzień rynkowego debiutu dwóch płatnych dodatków do gry House Flipper w wersji dedykowanej konsoli Nintendo Switch. Mowa o Garden DLC i Pets DLC, czyli rozszerzeniach, które – podobnie jak podstawowa edycja tego popularnego symulatora remontów – pojawiły się wcześniej na innych platformach, w tym najpierw na komputerach. Za ich zaprojektowanie odpowiadają polskie ekipy z Empyrean i Frozen Way, przy czym przygotowaniem, a także wydaniem Switchowego portu zajęło się Ultimate Games S.A.

 

House Flipper: Garden DLC (Nintendo Switch)

Garden DLC

Garden DLC pozwala graczom sprawdzić się w roli ogrodnika, który wykonuje prace związane z najbliższym otoczeniem różnych domostw. Urządzanie podwórek oznacza zaś czyszczenie i szykowanie tychże działek, by móc następnie przekształcić je w zadbane ogrody. Stąd na porządku dziennym są tutaj takie czynności jak np. sadzenie kwiatów oraz drzew, wyrywanie chwastów czy koszenie trawy. Jednocześnie można liczyć na przeszło 600 obiektów z dziedziny ogrodnictwa, wśród których znajdziemy nie tylko przydatne narzędzia, lecz również ponad 250 gatunków roślin. Oprócz tego, ów dodatek wprowadza do gry ok. 20 nowych zleceń i kilka niedostępnych w „podstawce” domów.

 

 

 

House Flipper: Pets DLC (Nintendo Switch)

Pets DLC

Pets DLC to z kolei rozszerzenie, które szczególnie kłania się miłośnikom zwierząt domowych. Oczywiście nie zabraknie psów i kotów, aczkolwiek na nich nie poprzestano, dorzucając do puli tutejszych pupili m.in. chomiki, papugi czy króliki. Co ważne, obecność zwierząt pociąga za sobą konieczność urządzania domów oraz pobliskiej przestrzeni w taki sposób, by owe stworzenia mogły wieść szczęśliwe życie u boku człowieka. Dlatego więc do zawartych w dodatku przedmiotów, których liczba ma zresztą przekraczać 700 rzeczy, zaliczają się chociażby meble i akcesoria dostosowane do potrzeb naszych milusińskich. Ponadto pamiętano o aktywnościach typu karmienie, zabawa, pieszczoty. Pets DLC wzbogaca też House Flippera o kilkanaście nowych zleceń, a także domów w ranczerskim stylu.

 

6 komentarzy:

 1. Zapowiada się ciekawie, może i ja w coś wreszcie zagram :-) . Pozdrawiam Julito :-) .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja właśnie muszę sobie wybrać coś do grania na najbliższe dni, ale jeszcze się nie zdecydowałam na konkretny tytuł. Również pozdrawiam :)

   Usuń
 2. W Garden fajnie może się grać zimą, czy późną jesienią. Mała namiastka prawdziwego ogrodu, na który każdy ogrodnik czeka o tej porze z utęsknieniem.

  OdpowiedzUsuń
 3. Przyjemnie to wygląda. W sumie w Simsach zawsze najbardziej lubiłam budować i meblować domy, a także dodatek zwierzęta, więc może by mi podeszła ta gra :)

  OdpowiedzUsuń

System komentarzy, tak jak cały blog, funkcjonuje na platformie Blogger, gdzie stosowane są zasady polityki prywatności Google.