piątek, 18 sierpnia 2023

Builder Simulator w drodze na konsole Xbox One i PlayStation 4

 


Builder Simulator, którego pierwotny debiut miał miejsce na komputerach PC, ukaże się w nieodległej przyszłości na kolejnych platformach. Mianowicie ogłoszono, że ta symulacyjna produkcja trafi na Xboksy One i PlayStation 4. Data premiery edycji konsolowych została ustalona na 2 października 2023 r.


Builder Simulator to projekt, którego wirtualne narodziny stanowią owoc współpracy pomiędzy Live Motion Games i Frozen Way. Wersje dedykowane Xboksom One oraz PS4 powstają natomiast w wyniku połączenia sił drugiej z wyżej wymienionych ekip z firmą Console Way, która specjalizuje się w tworzeniu portów różnych gier na inne sprzęty.Zmierzająca na konsole pozycja to tytuł z szeroko pojętego kręgu symulatorów. W tym konkretnym przypadku mamy do czynienia z grą, która pozwala odbiorcy sprawdzić się jako budowniczy i równocześnie architekt. Mianowicie można tu stworzyć dom od podstaw, poczynając od planowania projektu, przez zakup potrzebnych materiałów oraz stricte budowlane prace, a kończąc na dekorowaniu swoich czterech ścian. Według oficjalnych informacji, owa produkcja oferuje realistyczną mechanikę, w efekcie czego zajmiemy się takimi czynnościami jak – przykładowo – wylewanie fundamentów, malowanie ścian czy mieszanie cementu.Builder Simulator oddaje graczom do dyspozycji szeroki wachlarz mebli i elementów dekoracyjnych. Zaimplementowano też tutaj samouczek, który wprowadzi nas w arkana budowniczo-architektonicznej sztuki. A gdy nabierzemy więcej wprawy, nie powinny być nam straszne coraz bardziej wymagające zadania, jakie to – naturalną koleją rzeczy – pojawią się wraz z uzyskiwaniem postępów. Ponadto pokuszono się o tryb fotograficzny, umożliwiający robienie zrzutów ekranu, by następnie móc chwalić się owocami naszych prac, a także by podziwiać dzieła innych osób.


Do październikowej premiery konsolowych wersji gry pozostało jeszcze trochę czasu, lecz takowe edycje mają już stosowne karty na PS Store (PS4) i w sklepie Microsoftu (Xbox). A poniżej zwiastun do obejrzenia.

 3 komentarze:

System komentarzy, tak jak cały blog, funkcjonuje na platformie Blogger, gdzie stosowane są zasady polityki prywatności Google.