środa, 23 sierpnia 2023

Yupitergrad 2 we wrześniu na platformie Steam

 


Dedykowana goglom VR gra Yupitergrad 2: The Lost Station, która została uprzednio wydana na Pico, Meta Quest 2, Meta Quest Pro i HTC XR Elite, pojawi się niebawem w katalogu Steama. Ściślej rzecz ujmując, tytuł ten będzie można nabyć w sklepie firmy Valve już od 7 września bieżącego roku.

 

Pozycja autorstwa studia Gamedust z Poznania oferuje zręcznościowo-logiczną rozrywkę, którą zaprojektowano z myślą o technologii wirtualnej rzeczywistości, doprawiając ją jednocześnie elementami rodem z podgatunku Metroidvania. Podczas utrzymanej  w lekkim klimacie zabawy przyjdzie nam tu buszować po pewnej stacji kosmicznej, gdzie nie brak zagadek do rozwiązania ani wrogów do pokonania. Kluczowy aspekt mechaniki stanowi zaś przemieszczanie się przy użyciu dysz i lin z przyssawkami, które to przymocowano do kombinezonu grywalnej postaci. Dzięki temu nasze manewry przypominać mają akrobatyczne popisy zarówno w trakcje eksploracji otoczenia, jak też strzelania do przeciwników.

 


Co istotne, Yupitergrad 2 trafi na Steama wraz z aktualizacją o nazwie Cosmic Clarity, która wprowadza poprawki obejmujące chociażby uczynienie mapy bardziej czytelną czy dodanie oznakowania korytarzy i lokalizacji wybranych celów, by ułatwić nam poruszanie się po terenie. Czego jeszcze możemy spodziewać się za sprawą takowej łatki? Ano – przykładowo – subtelnych zmian w obrębie dekoracji oraz ulepszeń na gruncie oświetlenia w grze. A wszystko po to, by odbiorcy mogli czerpać jak najwięcej pozytywnych wrażeń, odczuwając przy tym należyty komfort.

 

Jak zaznaczyłam we wstępie, zainteresowani ową produkcją, którzy nie zakupili jej w innym miejscu i preferują zaopatrywanie się w gry na Steamie, będą mogli sprawić ją sobie już w przyszłym miesiącu, bo 7 września. Stosowną kartę produktu ulokowano z kolei pod tym adresem.

 


4 komentarze:

System komentarzy, tak jak cały blog, funkcjonuje na platformie Blogger, gdzie stosowane są zasady polityki prywatności Google.