środa, 16 sierpnia 2023

Rybne dodatki od Ultimate Games

 

Miłośnicy gier wędkarskich, a w szczególności sympatycy Ultimate Fishing Simulator i Fishing Adventure, mogą od 14 sierpnia bieżącego roku zaopatrywać się w płatne DLC do obu produkcji. Za wydanie tychże dodatków, które ukazały się póki co wyłącznie na komputerach PC, odpowiada polska firma Ultimate Games S.A., podobnie zresztą jak w przypadku podstawowych wersji powyższych tytułów.

 


Ultimate Fishing Simulator - Aquariums DLC

Ultimate Fishing Simulator, którego komputerowa edycja ma na Steamie 90% pozytywnych opinii od graczy, doczekało się w tym tygodniu dodatku Aquariums. Za sprawą nowej zawartości, ów symulator łowienia ryb wzbogacony został o sekcję akwariów. Dzięki temu nabywcy DLC mogą aranżować specjalne, duże zbiorniki dla uprzednio złowionych ryb, zyskując zarazem dostęp do szerokiego wachlarza opcji personalizacji (np. elementy wnętrza, rodzaj wody). Co więcej, obecnie w przygotowaniu jest jeszcze 5 kolejnych DLC (Florida, Bow & Trident, Australia, Italy i Alaska). Steamowa karta akwariowej zawartości, wymagającej oczywiście posiadania „podstawki”, ulokowana została pod tym adresem.

 

Fishing Adventure: Finland Reserve

Fishing Adventure, w przypadku którego pozytywne oceny na Steamie stanowią aktualnie 86% wszystkich wystawionych tam opinii, to – według oficjalnych informacji – oparta na prostych założeniach gra wędkarska. Jeśli natomiast chodzi o wypuszczone w sierpniu DLC, świeżo wydana zawartość przenosi odbiorców do Finlandii, by zarzucili wirtualną wędkę w pewnym jeziorze, gdzie można ujrzeć nie tylko spokojne zatoki, lecz również skaliste wybrzeża. Ponadto fińskie łowisko wprowadza do gry takie gatunki ryb jak m.in. łososie, pstrągi potokowe, sandacze czy okonie. Posiadacze Fishing Adventure, którzy chcieliby zakupić Finland Reserve za pośrednictwem platformy Steam, znajdą stosowną kartę produktu pod tym odnośnikiem.

 

 

10 komentarzy:

System komentarzy, tak jak cały blog, funkcjonuje na platformie Blogger, gdzie stosowane są zasady polityki prywatności Google.