piątek, 8 marca 2024

House Flipper 2 z pecetową aktualizacją i nową datą konsolowego debiutu

 


Dopiero co w zeszłym tygodniu dowiedzieliśmy się, że pierwszy House Flipper otrzyma nowy dodatek. Z kolei bieżący tydzień zaowocował nowinkami na temat drugiej odsłony tego symulacyjnego cyklu, którego motywem przewodnim są remonty. Mianowicie „dwójka”, która w grudniu ubiegłego roku trafiła na komputery PC, zyskała tzw. wiosenną aktualizację i została zaprezentowana na dwóch nowych zwiastunach. Nieco mniej dobre wieści skierowane są za to do konsolowych graczy, gdyż dedykowane ich sprzętom edycje ukażą się później niż poprzednio ogłaszano.


Na szczęście, obsuwa terminu w przypadku konsol nie jest duża. Nowa data dla wersji na PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S, bo o tych sprzętach mowa, została ustalona na 10 kwietnia bieżącego roku, zamiast wcześniej zapowiadanego pierwszego dnia wiosny, tj. 21 marca. W każdym razie, twórcy zamierzają wykorzystać dodatkowy czas na dopieszczenie edycji konsolowych. Zaistniałe opóźnienie pozwoli też na to, żeby wiosenna aktualizacja, a także zawartość prima aprilisowa, którą przewidziano na 1 kwietnia, były dostępne dla posiadaczy XSX/XSS i PS5 już od momentu debiutu interesujących ich wydań gry.Co się tyczy wiosennej aktualizacji (Spring Update), która została wypuszczona w tym tygodniu, rozszerza ona podstawową zawartość produkcji przede wszystkim o nowe meble, dekoracje i elementy rozgrywki. Remontując i budując domy w malowniczym miasteczku Pinnacove, dokąd przeniesiemy się podczas zabawy, będziemy mogli zrobić teraz użytek m.in. z eleganckich dywanów, zasłon czy żaluzji, a także z wygodnych poduszek oraz praktycznej drabinki. Zaimplementowane dzięki łatce funkcjonalności obejmują zaś – przykładowo – możliwość odzyskiwania energii w łóżku i dostosowywanie rozmiaru obiektów w trybie Flipper.


Oprócz tego, Spring Update dorzuca 4 nabywców o zróżnicowanych gustach i oczekiwaniach oraz niedostępny wcześniej dom, wespół z pewnym zadaniem specjalnym, które to polega na uczynieniu czyjejś rezydencji oazą dobrego humoru. Nowości z tejże aktualizacji przedstawia zresztą pokrótce jeden ze zwiastunów, o których wspomniałam we wstępie. Natomiast drugi z ostatnio opublikowanych filmików serwuje nam zwięzłą kompilację branżowych opinii i ocen gry House Flipper 2. Oba materiały video można obejrzeć poniżej, a pod tym adresem ulokowana została steamowa karta produktu.

 4 komentarze:

 1. Wow! Grafika na tak wysokim poziomie, że wygląda bardziej jak film,niż gra :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Prezentuje się ciekawie i świetna grafika, pozdrawiam Julito .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Również doceniam wizualną oprawę tej gry, pozdrawiam :)

   Usuń

System komentarzy, tak jak cały blog, funkcjonuje na platformie Blogger, gdzie stosowane są zasady polityki prywatności Google.