niedziela, 5 grudnia 2021

House Flipper doczeka się rolniczego DLC

 


Polskie ekipy z Frozen District i Frozen Way ogłosiły, że popularny symulator remontów House Flipper doczeka się kolejnego dodatku. Niedawno zapowiedziana zawartość to Farm DLC, które, zgodnie ze swoją nazwą, pozwoli graczom zadbać o gospodarstwo rolne, a którego premiera na platformie Steam została zaplanowana na końcówkę roku 2022.

 

Sympatykom gier farmerskich stosownego repertuaru nigdy za wiele. A i ci, którzy nie sięgają na co dzień po takie produkcje, lecz zaliczają się do grona fanów House Flippera, zapewne chętnie sprawią sobie nowe DLC, by rozszerzyć dotychczasowy wachlarz tutejszych atrakcji. Całkiem możliwe, że do takich właśnie wniosków doszli twórcy tej ciepło przyjętej propozycji, obmyślając tematykę kolejnego dodatku. Stąd posiadacze gry House Flipper będą mogli w przyszłości sprawdzić, jak wygląda życie rolnika.

 


Jednocześnie takowe DLC bynajmniej nie zapomni o swojej remontowej proweniencji. Zakupienie własnej farmy pociągnie więc również za sobą konieczność doprowadzenia jej do należytego stanu. Nie obędzie się przy tym bez stawiania takich obiektów jak np. zagrody dla zwierząt. Co więcej, rodzimi deweloperzy obiecują zaimplementowanie specjalnej mechaniki, która umożliwi nam rozbudowę domu. Dzięki temu nasze cztery ściany będą mogły zostać wzbogacone chociażby o nowy pokój lub garaż.

 

Oczywiście farmerski dodatek to nie tylko typowo renowacyjne prace, lecz także czysto rolnicza robota. Dostępne tu zadania obejmą też zatem zajmowanie się roślinami uprawnymi, po uprzednim zapewnieniu im dogodnych warunków. Do dyspozycji zostanie nam zarazem oddany pakiet wielu specjalistycznych narzędzi, które to pomogą w uzyskiwaniu sutych plonów. W trakcie rozgrywki zaopiekujemy się również takimi zwierzętami gospodarskimi jak m.in. owce, konie czy kurczaki. Co ciekawe, znajdzie się jeszcze czas na przyjemności, w tym konne przejażdżki.

 


Jak wspomniałam na wstępie, House Flipper – Farm DLC powinien ujrzeć światło dzienne pod koniec przyszłego roku, przy czym bardziej precyzyjny termin zostanie podany dopiero później, wraz z ujawnieniem ceny tegoż dodatku. Zainteresowani dorzuceniem go do listy życzeń na Steamie mogą natomiast zrobić to odwiedzając ów adres. A poniżej do obejrzenia zwiastun, który promuje tę farmerską zawartość.

 

 

10 komentarzy:

 1. Bardzo klimatyczna. Widziałem już swoją droga w "swoim" czasie podobne. A ta - powtórzę się - jest jednak bardzo, ale to bardzo klimatyczna :-) Serdeczne pozdrowienia :) Już poniedziałek - prawie - a tydzień będę mieć pod znakiem aktywności fizycznej chyba - wzmożony ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję i równiez pozdrawiam. Udanego tygodnia! :)

   Usuń
 2. Myślałam, że post będzie o tej grze z kulką, flippery 😅 Jak już kiedyś wspominałam, uwielbiam gry rolnicze ❤️

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Faktycznie, za dzieciaka lubiłam grać właśnie w takie flippery, o jakich pomyślałaś :)

   Usuń
 3. zawsze nie bawią, ale jednocześnie ciekawią wszelkie symulatory farmerstwa :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale klimat! Jqako mieszczuch mogłabym się przy niej świetnie bawić :)

  OdpowiedzUsuń
 5. ale superrrrrrrrrr ! Ja chcę !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widzę, że ciągnie Cię do wirtualnego farmerstwa :)

   Usuń

System komentarzy, tak jak cały blog, funkcjonuje na platformie Blogger, gdzie stosowane są zasady polityki prywatności Google.