piątek, 15 lipca 2022

House Flipper - Pets DLC z aktualizacją


 

Po wydaniu House Flipper - Pets DLC, co miało miejsce w maju bieżącego roku, krakowskie ekipy z Frozen District i Frozen Way bynajmniej nie zapomniały o tym dedykowanym zwierzakom dodatku do popularnego symulatora remontów. Wręcz przeciwnie, twórcy dalej pracowali nad swoim wirtualnym dzieckiem, w efekcie czego doczekaliśmy się Pawsome Update, czyli aktualizacji do wyżej wspomnianego DLC. Co więcej, przynosi ona nie tylko poprawki, lecz także sutą porcję nowej zawartości.

 

Do kluczowych nowinek, jakie to przyniosło wypuszczenie Pawsome Update, z pewnością należy zaliczyć obecność kolejnych psich i kocich ras. Gwoli ścisłości, szczekająca brać została poszerzona o dalmatyńczyki, shiba-inu i chihuahua, a do grona mruczków dołączyły tureckie angory, koty abisyńskie oraz pomarańczowe pręgowane koty. Mało tego, dorzucono też inne zwierzęta. Mianowicie mowa o szczurach, a także dwóch gatunkach papug – nimfach i aleksandrettach obrożnych. Do naszej dyspozycji oddano ponadto zupełnie nowy dom. I to dość nietypowy, bo będący wagonem kolejowym. Poza tym, możemy spodziewać się takich rzeczy jak choćby dodatkowe elementy do dekoracji domostwa, czapki dla pupili czy możliwość czesania kotów, psów i królików. Warto przy okazji nadmienić, że psiaki potrafią teraz na naszych oczach wskoczyć na kanapę bądź łóżko, by się tam położyć.

 

Jeśli chodzi o ogólne informacje na temat Pets DLC, które wymaga do działania podstawowej wersji gry, przypominam, że takowe rozszerzenie nie porzuca remontowych aspektów marki House Flipper, acz jego motyw przewodni stanowi oczywiście opieka nad zwierzętami. Naszego pupila musimy zaś wpierw zaadoptować, wybierając go sobie spośród osobników o rozmaitych charakterach i potrzebach. Następnie zajmiemy się, co zrozumiałe, zabawą z takim nowym domownikiem, karmieniem itp., by zapewnić mu zdrową, wygodną i szczęśliwą egzystencję. W każdym razie, steamowa karta produktu, gdzie przeczytacie więcej detali o zwierzęcym DLC, mieści się pod tym adresem. Natomiast poniżej można obejrzeć najświeższy zwiastun produkcji, który poświęcony jest wiadomej aktualizacji.

 

 

10 komentarzy:

System komentarzy, tak jak cały blog, funkcjonuje na platformie Blogger, gdzie stosowane są zasady polityki prywatności Google.