piątek, 1 grudnia 2023

House Flipper 2 – zwiastun z głosem Krystyny Czubówny

 


Pecetowa premiera gry House Flipper 2 coraz bliżej, bo już 14 grudnia bieżącego roku. Do tego mowa o następczyni symulatora remontów, którego popularność przełożyła się na dobrą sprzedaż, przekraczającą 3 miliony egzemplarzy. Nic zatem dziwnego, że twórcy podkręcają atmosferę przed rynkowym debiutem drugiej odsłony udostępnianiem różnych materiałów. A w tym tygodniu zrobili to publikując nowy zwiastun, który w polskiej wersji językowej może pochwalić się narratorką znaną z wielu filmów dokumentalnych – Krystyną Czubówną.


Co równie ważne, najświeższy materiał video skupia się na warstwie fabularnej i miejscu akcji, którym uczyniono malownicze miasteczko Pinnacove. Jak ujawniono, ta wykreowana na potrzeby gry mieścina rozpoczęła swój żywot pod postacią rybackiej osady. Na przestrzeni kolejnych lat owa okolica zdecydowanie jednak rozkwitła, przeistaczając się w chętnie odwiedzany ośrodek turystyczny. Mieszkańcy tego regionu mają zaś swoje historie, które to zostaną przybliżone graczom podczas realizacji zadań opartych na remontowaniu i sprzątaniu domów.Dodać równocześnie trzeba, że Pinnacove składa się z trzech dzielnic, a są to Przedmieścia Pinnacove, Wybrzeże Crayfish i Las Coralroot. Każda z nich posiada własny klimat i pozwala nacieszyć wzrok unikalnym wyglądem, dzięki czemu odbiorcy powinni doświadczyć zróżnicowanych wrażeń wizualnych, acz oferujących wspólny mianownik w postaci ogólnej sielskości. Zadbano także o realistyczne dźwięki, które obejmują chociażby odgłosy typowe dla codzienności na przedmieściach czy kojące uszy leśne szepty oraz szum morza. Oprócz tego, poszczególne dzielnice odznaczają się unikalnymi zestawami mebli i dekoracji, a takowy urodzaj z pewnością zadowoli miłośników urządzania czterech ścian, zwłaszcza w obliczu oddania do naszej dyspozycji ponad 2500 przedmiotów.


Zainteresowanych dorzuceniem gry do swojej listy życzeń na platformie Steam, odsyłam na stosowną kartę produktu. A poniżej można obejrzeć zwiastun, w którym słychać głos Krystyny Czubówny.

 

2 komentarze:

  1. No właśnie -Panią Czubównę bardzo lubię, pozdrawiam Julito .

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Również lubię Panią Czubównę. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia :)

      Usuń

System komentarzy, tak jak cały blog, funkcjonuje na platformie Blogger, gdzie stosowane są zasady polityki prywatności Google.