czwartek, 9 stycznia 2020

Kangurek Kao: Runda 2 – na ratunek AustraliiW związku z trawiącymi Australię pożarami, przez które ucierpiała zarówno tamtejsza fauna, jak też flora, polski producent i wydawca Tate Multimedia uruchomił specjalną akcję ze sprzedażą gry Kangurek Kao: Runda 2. Przez 10 dni, a konkretnie od 9 do 19 stycznia 2020 roku, można bowiem nabyć tę platformówkę, pomagając w taki sposób australijskiej przyrodzie. Przedsięwzięcie jak najbardziej zatem warte pochwały i wspierania.

Kangurka Kao: Rundę 2 sprawimy sobie w wersji PC na platformie firmy Valve, gdzie cena produkcji wynosi 7,19 zł. Uiszczając taką kwotę, możemy teraz nie tylko dostarczyć sobie przyjemnej rozrywki, lecz również zrobić po prostu coś dobrego dla pilnie potrzebujących pomocy – w tym wypadku dla poszkodowanej Australii. A to dlatego, że całkowite zyski ze sprzedaży owego tytułu na Steamie, jakie napłyną w ciągu podanego we wstępie terminu (do 19.01.2020), zostaną oddane fundacji charytatywnej WIRES (NSW Wildlife Information, Rescue and Education Service Inc.). Rodzimi twórcy pragną przekazać tak zgromadzone środki na walkę z tragicznymi skutkami pożarów w australijskich lasach. Ekipa Tate Multimedia poinformowała ponadto, że po zakończeniu swojej akcji upubliczni stosowną dokumentację, czyli raport sprzedażowy gry, wespół z potwierdzeniem przekazania zebranych funduszy na rzecz organizacji WIRES.

Dzielny i sympatyczny Kao to już kultowa postać, z wiadomych powodów bliska szczególnie niejednemu polskiemu graczowi, który spędził czas przy klasycznej serii platformówek o przygodach tego zwierzaka. Druga część słynnego cyklu – Kangurek Kao: Runda 2 – częstuje zaś odbiorców 25 poziomami, rozdzielonymi pomiędzy 5 zróżnicowanych i tętniących kolorami światów. Przemierzając barwne krainy, będziemy mieli okazję do wykazania się zręcznością oraz pomyślunkiem w obliczu napotkanych przeszkód (walk, wyścigów czy zagadek). Na naszej drodze pojawi się około 30 typów przeciwników, którym stawimy czoła przy użyciu rozmaitych technik. Nie zabraknie także starć z bossami, jacy zmuszą nas oczywiście do intensywniejszego wysiłku. A wszystko po to, żeby móc zarazem uwolnić przyjaciół odważnego kangura. Dodam, iż steamowa edycja Rundy 2 oferuje m.in. system osiągnięć i wsparcie dla wyższych rozdzielczości. Karta produktu w serwisie Steam dostępna jest pod tym adresem.


10 komentarzy:

 1. Wspaniała inicjatywa z tą grą :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gra jest naprawdę dobrze zrobiona i super, że przez nią można pomóc Australii :) Pozdrawiam! wy-stardoll.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się. Również przesyłam pozdrowienia. :)

   Usuń
 3. Nie jestem pewien czy Australii akurat pieniądze są potrzebne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pieniądze nie cofną od ręki poczynionych przez pożary szkód, ale zawsze przydadzą się przy próbach ich naprawienia.

   Usuń

System komentarzy, tak jak cały blog, funkcjonuje na platformie Blogger, gdzie stosowane są zasady polityki prywatności Google.