sobota, 13 marca 2021

Frozen District szykuje Pets DLC do House Flippera i udostępnia darmowy trial gry The Tenants

 

Krakowska ekipa z Frozen District przypomniała ostatnio o sobie w związku z dwiema pozycjami ze swojego katalogu. Jedna z tychże wieści dotyczy flagowego tytułu spod szyldu owej firmy – popularnego symulatora remontów House Flipper, w przypadku którego ogłoszono prace nad nowym DLC. Druga nowina, jaką podzielił się polski zespół, wiążę się zaś z wypuszczeniem bezpłatnej i ogólnodostępnej próbki The Tenants, które to pozwoli odbiorcom spróbować sił w wynajmowaniu nieruchomości.

 

House Flipper - Pets DLC

Pets DLC powstaje w wyniku współpracy Frozen District z innym krakowskim studiem –  Frozen Way. Dodatek ten – jak słusznie wskazuje jego nazwa – skierowany jest do miłośników zwierząt, ciekawie wzbogacając zatem podstawową, budowlano-remontową tematykę marki House Flipper. Dzięki owemu rozszerzeniu, będzie bowiem można projektować przestrzenie przeznaczone do zabawy i odpoczynku z pupilem. Stąd należy spodziewać się chociażby przytulnych elementów wystroju, wśród których nie zabraknie oczywiście mebli ani gadżetów dla naszych milusińskich.

 


Oprócz tego, Pets DLC zezwoli nam przykładowo na adopcję pupila, z którym nie tylko spędzimy wolne chwile, lecz którego również przeszkolimy na pomocnika przy renowacjach. Zapowiedziano też możliwość stworzenia hotelu dla zwierząt, a zapewnianie przyjmowanym gościom jak najbardziej dogodnych warunków ma odpowiednio przełożyć się na nasze dochody. Jeśli natomiast chodzi o zwierzęcych towarzyszy, których to obecność przewidziano w przygotowywanym rozszerzeniu, do dyspozycji gracza zostaną oddane psy, koty, papugi, króliki, chomiki i żółwie. Premierę tejże zawartości dodatkowej zaplanowano na I kwartał 2022 r., ale zainteresowani mogą już teraz dorzucać ją do swojej listy życzeń na Steamie.

 

 

The Tenants - Free Trial

The Tenants to propozycja, za opracowanie której odpowiada polskie Ancient Forge Studio, tworzące tę grę pod wydawniczą pieczą Frozen District. Według informacji na platformie Steam, premiera tytułu powinna nastąpić w bieżącym roku pod postacią wczesnodostępowego produktu. Jednakże obecnie można pobierać w sklepie Valve darmową wersję próbną, której kartę ulokowano pod tym adresem. Jak napomknęłam na wstępie, The Tenants to gra o robieniu kariery w branży wynajmu nieruchomości. Zajmiemy się tu więc inwestowaniem w różne lokale, remontowaniem takich nabytków, zarządzaniem nimi oraz przyciąganiem lokatorów. Ci ostatni mają z kolei zmuszać nas do ogarniania kłopotliwych sytuacji. Co do tzw. free triala, demko oferuje m.in. 1 dzielnicę i 4 typy najemców.

 


12 komentarzy:

 1. Bardzo miła dla ucha i oka gra :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Hah no proszę! To remonty domów są już iw grach komputerowych. :) Lubię Twoje recenzje gier. Rozpisujesz się nawet na tematy wyglądające sztampowo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Poruszające temat remontów House Flipper ponoć dobrze się sprzedało tak w ogóle, co mnie nie dziwi zważywszy na popularność programów TV o tej tematyce. :)

   Usuń
 3. Ta pierwsza gra jest w sam raz dla mnie, bo bardzo lubię zwierzęta;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale super! Coś dla mojej córki! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podejrzewam, że szczególnie chodzi o ten dodatek ze zwierzętami. :)

   Usuń
 5. Skąd ty wynajdujesz te gry? :D

  OdpowiedzUsuń

System komentarzy, tak jak cały blog, funkcjonuje na platformie Blogger, gdzie stosowane są zasady polityki prywatności Google.