czwartek, 18 marca 2021

House Flipper - Garden DLC na konsolach Xbox i PlayStation

 


Na konsole PlayStation oraz Xbox wkroczył 18 marca House Flipper – Garden DLC, czyli ogrodniczy dodatek do cieszącego się popularnością symulatora remontów spod szyldu krakowskiego studia Frozen District. Teraz więc posiadacze gry w wersji dla którejś z powyższych platform mogą chwycić za wirtualne łopaty, kosiarki czy inne przydatne narzędzia, by zabrać się do urządzania przydomowych podwórzy. Tak jak zresztą komputerowi gracze, gdyż pierwotny debiut tegoż rozszerzenia miał miejsce na PC i Mac.

 

O House Flipperze pisałam swego czasu na łamach mojego bloga, a ostatnio przy okazji zapowiedzi innego dodatku – poświęconego zwierzakom Pets DLC, który to znajduje się obecnie w fazie tworzenia. O ile jednak w podstawowym wydaniu produkcji nasze działania dotyczą przede wszystkim rozmaitych prac remontowych w obrębie czterech ścian, tak Garden DLC każe skupić się na najbliższym otoczeniu danego domostwa. Innymi słowy, wypuszczona właśnie na konsole zawartość dodatkowa pozwoli nam urządzać podwórka. Stąd zajmiemy się tutaj takimi czynnościami jak – przykładowo – koszenie trawy, wyrywanie chwastów, wytyczanie ścieżek na działce czy sadzenie drzew i kwiatów.

 


Ogrodnicze rozszerzenie nie poskąpi nam zatem dostępu do stosownych sprzętów, wśród których nie zabraknie chociażby łopat, siekier i kosiarek. Łącznie przyszykowano przeszło 500 związanych z ogrodnictwem obiektów, przy czym liczba ta obejmuje różne warianty poszczególnych rzeczy oraz ponad 250 gatunków roślin. Oprócz tego, ekipa z Krakowa obiecuje obecność 18 nowych typów zleceń, a także 8 zaprojektowanych specjalnie na potrzeby dodatku mechanik, które to przygotowane zostały przy wsparciu profesjonalnych ogrodników. Co więcej, dzięki narzędziom z owego DLC będziemy mogli przerabiać działki zarówno na tereny o pełnym rozmachu wystroju, jak też na skromne, acz przytulne ogródki tudzież minimalistyczne kompozycje w stylu Zen.

 

House Flipper - Garden DLC w wersji na konsolę Sony nabędziemy za pośrednictwem PlayStation Store, natomiast edycję dla Xboksa sprawimy sobie w sklepie Microsoftu.

 


14 komentarzy:

 1. Bardzo klimatyczna gra. Fani gier mogą być zadowoleni. Ja mam jakąś archaiczną z kolei grę na telefonie. Ale coś mi nie idzie :) Pozdrawiam !

  OdpowiedzUsuń
 2. Gra dopracowana graficznie ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Grafika niezwykle dopracowana

  OdpowiedzUsuń
 4. Ogrody ❤❤❤❤❤ działeczki

  OdpowiedzUsuń
 5. O matko! Jakie to wszystko ładne :) Chociaż tego zapachu ogrodu pewnie brakuje ;) Jednak na zimę jak znalazł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bez zapachu, ale za to z ładnymi widoczkami, jeśli gracz urządzi fajny ogród. :)

   Usuń
 6. Teraz to robią gry! Można by sobie żyć tam jak w normalnym świecie albo i lepiej! :)

  OdpowiedzUsuń

System komentarzy, tak jak cały blog, funkcjonuje na platformie Blogger, gdzie stosowane są zasady polityki prywatności Google.