czwartek, 30 czerwca 2022

Switchowe Sunrise GP z nowym zwiastunem


 

W tym tygodniu trafił do sieci nowy filmik promujący arcade’ową grę wyścigową Sunrise GP, której przygotowaniem zajmuje się niezależne studio Garage 5, a o której wydanie zadba firma Gamedust. Premiera produkcji nastąpić ma na Nintendo Switch jeszcze w 2022 r., przy czym twórcy zamierzają niebawem doprecyzować termin debiutu owej ścigałki.

 

Jak swego czasu pisałam na blogu, Sunrise GP pozwoli graczom wziąć udział w wyścigach, których uczestnicy przystąpią do walki o laur zwycięzcy o poranku, wraz z pojawieniem się pierwszych promieni słonecznych na niebie. Podkreślić jednocześnie trzeba, że zasiądziemy tutaj za kierownicami takich modeli samochodów, przy projektowaniu których za źródła inspiracji posłużyły klasyczne pojazdy wywodzące się z obszaru wschodniej Europy. Ponadto wybór bryk, jakie zostaną oddane do naszej dyspozycji, zaoferować ma zróżnicowanie pod względem dynamiki i sposobu kierowania poszczególnymi wozami, a co za tym idzie – jazdę opartą o fizykę aut.

 


Podczas zabawy będziemy mknąć po torach ulokowanych w rozmaitych zakątkach globu, a miejsca, do których zawitamy, uraczą nas nowymi zadaniami. Co ważne, możemy liczyć na obecność kilku wariantów rozgrywki. Grand Prix, czyli główny tryb, przeznaczony jest dla pojedynczego gracza i polega na stawieniu czoła serii wyścigów w różnych częściach świata. Oprócz tego, zapowiedziano też lokalne sesje wieloosobowe dla maksymalnie czterech zawodników. Ale to nie koniec przewidzianych przez deweloperów atrakcji, bo należy jeszcze spodziewać się czysto arcade’owych wyzwań i szybkich wyścigów. Z kolei specjalny tryb fotograficzny umożliwi odbiorcom robienie zrzutów ekranu.

 

Wszystko to przystrojone zostanie wykorzystującą pastelowe kolory grafiką, która brata ze sobą trójwymiarowe środowisko z elementami rysunkowego stylu, powstałego dzięki użyciu cel-shadingowej techniki renderowania. Wizualną próbkę serwuje zresztą świeżo wypuszczony zwiastun, który można zobaczyć poniżej.

 

 

12 komentarzy:

 1. Wygląda bardzo ciekawie :-) . Pozdrawiam Julito :-) .

  OdpowiedzUsuń
 2. podoba mi się ta grafika :) choć fanką wyścigów samochodowych nie jestem to chętnie bym sobie zagrała :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja czasami odpalam wyścigi, ale miałam ostatnio od nich dłuższą przerwę :)

   Usuń
 3. To coś bardziej dla mojego brata;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny klimacik.Domyślam się,że mój mąż byłby zachwycony :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Samochody + świetna grafika. Nic tylko grać 😎

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam serdecznie ♡
  Ja tam lubię wyścigi, czasem w nie pogrywam. Najbardziej lubię multiplayer, bo samej to raczej przygodówki :D Ciekawa gra, na pewno warta spróbowania :)
  Pozdrawiam cieplutko ♡

  OdpowiedzUsuń

System komentarzy, tak jak cały blog, funkcjonuje na platformie Blogger, gdzie stosowane są zasady polityki prywatności Google.