środa, 18 stycznia 2023

Kolejne gry od Ultimate Games na Switchu

 

Polska firma Ultimate Games S.A. wprowadza w tym tygodniu na Nintendo Switch dwie symulacyjne produkcje, jakie dały się wcześniej poznać na komputerach PC. Jedną z nich jest Motorcycle Mechanic Simulator 2021, które pozwala graczowi spróbować swoich sił jako mechanik motocyklowy i ukaże się w wersji na wyżej wymienioną konsolę 20 stycznia. Druga z tych produkcji to zapowiedziane na 21 stycznia Demolish & Build Classic, czyli gra o budowlano-wyburzeniowym biznesie. W przypadku obu tytułów Ultimate Games nie tylko piastuje funkcję wydawcy, ale i przygotowało Switchowe porty.

 


Motorcycle Mechanic Simulator 2021

Projekt, który narodził się za sprawą rodzimej ekipy z Play2Chill S.A., przydziela odbiorcom rolę mechanika motocyklowego. Wpierw, co zrozumiałe, dysponować będziemy jedynie małym garażem, lecz jeśli odpowiednio się postaramy, zyskamy szansę na to, by wyrosnąć na prawdziwego potentata w tejże branży. Droga do sukcesu wiedzie zaś przez przyjmowanie i realizację zleceń, dzięki czemu zgarniemy punkty doświadczenia, a także środki potrzebne do rozbudowy naszego warsztatu. Stawiający na realizm gameplay nie poskąpi zadań polegających na naprawie, konserwacji oraz składaniu jednośladów. Dostępne motocykle mają odznaczać się przy tym różnorodnością, a poszczególne modele składają się z ok. 400 komponentów. Warto jednocześnie nadmienić, że zaimplementowano również opcje związane m.in. z personalizacją garażu i sprzętu czy testowaniem obsługiwanych pojazdów.

 

 

 


Demolish & Build Classic

Demolish & Build Classic stanowi Switchową inkarnację Demolish & Build 2017, które to z kolei opracowane zostało przez Noble Muffins. Jak wspomniałam we wstępie, mamy tutaj do czynienia z propozycją umożliwiającą prowadzenie firmy budowlano-wyburzeniowej. Podczas rozgrywki niejednokrotnie przyjdzie nam zatem zniszczyć rozmaite konstrukcje, w tym np. biurowce czy drewniane chaty. Co ważne, takowe destrukcje urządzimy, według oficjalnych informacji, w oparciu o unikalny system demolki. Oprócz tego, zajmiemy się chociażby realizacją własnych projektów budowlanych, doglądaniem stanu posiadanego sprzętu oraz trzymaniem sterów nad zatrudnionym personelem. Wśród maszyn, jakie zostaną oddane do naszej dyspozycji, nie zabraknie – przykładowo – walca drogowego, koparki, dźwigu czy betoniarki. Do tego będzie je można ulepszać poprzez stosowne modyfikacje.

 

 

13 komentarzy:

 1. Trochę nie moje klimaty, ale myślę, że na pewno znajdą się chętni na tę grę ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. U la la ta z motorami zdecydowanie do mnie przemawia - uwielbiam świat motorów :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kiedyś wsiąkłem w symulator ciągnika siodłowego (German Truck Simulator, nie pamiętam która część). Czy wsiąkłbym w te, chyba w pierwszą pozycję tak, a w drugą to nie wiem. :)

  Dzięki wielkie. Na razie to jednak bardzo początkowy etap związany ze zmianą miejsca zamieszkania.

  Pozdrawiam!
  https://mozaikarzeczywistosci.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam serdecznie ♡
  Gry na pewno znajdą swoich miłośników, ja akurat z motoryzacją niewiele mam wspólnego a jeżeli chodzi o symulatory jako gatunek... to chyba nie dla mnie albo przynajmniej nie znalazłam odpowiedniej dla mnie opcji :)
  Pozdrawiam cieplutko ♡

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak się na coś solidnie wku... to sobie sięgnę po tę drugą grę :D

  OdpowiedzUsuń

System komentarzy, tak jak cały blog, funkcjonuje na platformie Blogger, gdzie stosowane są zasady polityki prywatności Google.