sobota, 11 listopada 2023

Motorcycle Mechanic Simulator 2021 już na Xboksach

 

Xboksowi gracze doczekali się ostatnio symulacyjnej produkcji, która zawitała uprzednio na inne platformy. Mowa o stawiającym na realizm i szeroki wachlarz opcji Motorcycle Mechanic Simulator 2021. Tytuł ten dał się bowiem wcześniej poznać użytkownikom komputerów PC i konsol Nintendo Switch. A w listopadzie bieżącego roku dołączyła do powyższej puli sprzętowej wersja dedykowana Xboksom One oraz Series X/S. Na tym jednak nie koniec, gdyż kolejne miesiące zaprocentować mają edycjami skierowanymi do posiadaczy PlayStation 4 i 5.


Motorcycle Mechanic Simulator 2021 to projekt, za którego opracowaniem stoi polskie studio Play2Chill S.A. Wydaniem Xboksowego portu zajęło się natomiast rodzime Ultimate Games S.A., podobnie zresztą jak w przypadku Switchowego wcielenia tejże pozycji. W każdym razie, gra, zgodnie ze swoją nazwą, pozwala zgłębić tajniki zawodu mechanika, którego domenę stanowią motocykle. Pierwsze kroki ku rozwinięciu kariery poczynimy tutaj w małym garażu, by, wraz z kolejnymi postępami, rozkręcić pokaźnych rozmiarów biznes. A droga do takiego celu wiedzie przede wszystkim poprzez przyjmowanie i realizację różnorakich zleceń, w tym np. składanie czy naprawianie jednośladów.


Jak wcześniej pisałam, polscy deweloperzy kierowali się przy pracach nad owym symulatorem zamiarem zaoferowania odbiorcom realistycznej i bogatej w stosowne opcje rozgrywki. Stąd obecne w grze pojazdy składają się z ok. 400 różnych motocyklowych części. Warto przy tym nadmienić, że podczas zabawy będziemy zgarniać za wykonywanie zadań punkty doświadczenia oraz środki, które z kolei można spożytkować na rozwijanie swojego zakładu. Kluczowe cechy produkcji obejmują ponadto m.in. poszukiwanie unikalnych komponentów, testowanie rozmaitych motocykli czy personalizację sprzętu i garażu. Chętni, by spróbować swoich sił w takim fachu na konsoli Xbox, nabędą zaś interesującą ich edycję drogą dystrybucji cyfrowej, za pośrednictwem sklepu Microsoftu.3 komentarze:

  1. Zapowiada się ciekawie, pozdrowienia .

    OdpowiedzUsuń
  2. Mąż lubi motocykle ale jednak typ gry nie do końca dla niego. Hihi jedna z nie wielu rzeczy, którą woli na żywo 🙃

    OdpowiedzUsuń

System komentarzy, tak jak cały blog, funkcjonuje na platformie Blogger, gdzie stosowane są zasady polityki prywatności Google.