wtorek, 27 lutego 2024

Pocket Fishing już na Switchu

 


Polski wydawca Ultimate Games S.A. wprowadził 26 lutego na Nintendo Switch wędkarską zręcznościówkę Pocket Fishing. Produkcję o mobilnym rodowodzie, bo zaprojektowaną na bazie gry Ultimate Fishing Mobile, wypuszczonej na urządzenia przenośne z systemami iOS i Android.


Tytuł ten oferuje odbiorcom zręcznościową rozgrywkę i jednocześnie kusi ich obietnicą relaksu oraz zabawy starczającej na wiele godzin. Co równie istotne, łowienie ryb możliwe jest w owej propozycji z wykorzystaniem dwóch metod, a mianowicie spławika oraz spinningu. Do naszej dyspozycji oddano przy tym 5 zróżnicowanych łowisk, ulokowanych na rzece Amazonce oraz na terenie Mauritiusa, Nowej Zelandii, Norwegii i stanu Alabama w USA. Urodzaj nie ominął także obecnych w grze ryb, gdyż możemy złapać przedstawicieli 65 gatunków (np. karpie, łososie czy nawet rekiny i piranie).Z uwagi na implementację cyklu dobowego, wędkę zarzucimy zarówno za dnia, jak też nocą. Warto przy okazji nadmienić, że według oficjalnych informacji, zmiany pory dnia mają pewien wpływ na zachowanie naszych przyszłych, pluskających się w wodzie zdobyczy. Ponadto dostaniemy tutaj szansę na swoiste nurkowanie wzrokiem do łowiska, co możliwe jest dzięki podwodnej kamerze, czyli opcji znanej fanom innych gier wędkarskich – serii Ultimate Fishing. Wymieniając kluczowe cechy rozgrywki, nie należy zapominać również o rozwoju naszego wirtualnego alter ego. Wraz z kolejnymi postępami, odblokujemy bowiem nowe talenty i zyskamy środki pozwalające sprawić sobie lepszy sprzęt do łowienia.


Jak już pisałam na wstępie, w Pocket Fishing można zaopatrywać się od początku bieżącego tygodnia. Zainteresowani takim wirtualnym wędkowaniem na Switchu nabędą grę drogą dystrybucji cyfrowej, za pośrednictwem sklepu Nintendo. A poniżej podrzucam do obejrzenia zwiastun tejże produkcji.5 komentarzy:

 1. Wow! Mój tata- zapalony wędkarz byłby zachwycony :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczna grafika, pozdrawiam .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Również przesyłam serdeczne pozdrowienia, Jardianie :)

   Usuń
 3. Mój dziadek lubił tematy wędkarskie :D

  OdpowiedzUsuń

System komentarzy, tak jak cały blog, funkcjonuje na platformie Blogger, gdzie stosowane są zasady polityki prywatności Google.