czwartek, 23 maja 2024

Honeycomb z nowym zwiastunem i zapowiedzią dema

 


Krakowskie studio Frozen Way opublikowało nowy zwiastun swojej nadchodzącej produkcji Honeycomb: The World Beyond. Ale nie tylko w powyższej sprawie przypomniano o tej survivalowej grze z otwartym światem, która postawi na fantastyczno-naukowe klimaty i przemyci przy okazji ekologiczne pierwiastki. Mianowicie zapowiedziano nadejście darmowej wersji demonstracyjnej, a będzie ona dostępna w dniach 10-17 czerwca 2024 r., w związku z wydarzeniem Steam Next Fest.


Jeśli chodzi o świeżo wrzucony do sieci filmik, mamy tu do czynienia ze zwiastunem fabularnym, który zdradza parę detali o przedstawionej w grze historii. Dzięki temu poznamy kluczowe wydarzenia z wykreowanej przez deweloperów wizji przyszłości i ogólny zarys misji, jaka spada na barki głównej bohaterki w osobie pewnej pani bioinżynier. Twórcy pragną bowiem, by odbiorcy dowiedzieli się w ten sposób, dlaczego akcja produkcji zostanie osadzona na obcej planecie Sota 7.


Co się zaś tyczy ogłoszonego na czerwiec demka, polscy deweloperzy mają nadzieję na wsparcie ze strony graczy poprzez podzielenie się swoimi wrażeniami na temat takowej próbki. Jak nietrudno zgadnąć, ekipa z Frozen Way weźmie pod uwagę wszelkie opinie i komentarze, by możliwie najlepiej dopracować swój projekt. Wersja demonstracyjna będzie dostępna za pośrednictwem Steama, o czym napomknęłam już we wstępie.Rodzima propozycja nie ograniczy się jednak do swoistego występu w ramach Steam Fext Fest, ponieważ weźmie jeszcze udział w innym wydarzeniu organizowanym przez serwis firmy Valve. Mowa o Open World Survival Crafting Fest, przypadającym na dni 27 maja – 3 czerwca bieżącego roku. Wtedy to producenci uruchomią stream, podczas którego zostaną przybliżone survivalowe aspekty gry.


Fabularny zwiastun Honeycomb: The World Beyond można obejrzeć poniżej. Natomiast pod tym adresem ulokowano steamową kartę edycji PC, gdzie znajdziemy najważniejsze informacje o bioinżynieryjnych obowiązkach gracza i sztuce przetrwania w pozycji tworzonej przez zespół deweloperski z Krakowa. Premiera produkcji powinna z kolei nastąpić w III kwartale 2024 r. Co istotne, prócz wydania dedykowanego komputerom, światło dzienne mają ujrzeć również wersje na konsole Xbox Series X/S i PlayStation 5.


4 komentarze:

System komentarzy, tak jak cały blog, funkcjonuje na platformie Blogger, gdzie stosowane są zasady polityki prywatności Google.