piątek, 17 maja 2024

Pool Party już dostępne

 


Fani imprezowego grania, którzy lubią spędzać czas z rodziną lub znajomymi wspólnie przy komputerze bądź konsoli, mogą od 16 maja sprawdzić się w sportowych zmaganiach za sprawą kolorowej produkcji o nazwie Pool Party. Z tytułem tym mogą zaznajamiać się bliżej posiadacze pecetów, PlayStation 4 i 5 oraz Nintendo Switch. Co natomiast z Xboksami Series X/S? Otóż edycja na sprzęt Microsoftu zaliczyła pewną obsuwę i jej debiut przełożony został na końcówkę bieżącego miesiąca, bo na 31 maja.


Projekt, za którego opracowanie odpowiada Lakeview Games, a za wydanie Mindscape, to ukazana z przymrużeniem oka wyprawa do tytułowego ośrodka wypoczynkowego, by zawalczyć o miano króla imprezy. Droga do zdobycia takowego lauru wiedzie zaś poprzez udział w tamtejszych zawodach, do jakich przystąpimy pod postacią pociesznej, acz zwinnej kulki bilardowej. Co istotne, twórcy zaimplementowali nie tylko lokalny tryb grupowy dla maksymalnie 4 osób, lecz także opcję rozgrywki dla pojedynczego gracza.Zakręcone i oparte na fizyce zadania, które figurują w ofercie kurortu Pool Party, obejmują szereg gierek sportowych oraz bijatyk. Wśród dostępnych wariantów zabawy mamy chociażby kulkowe wariacje na temat piłki nożnej, sumo czy tenisa. Nie zabraknie też, rzecz jasna, bilardu. Oprócz tego, możemy spodziewać się jeszcze tzw. Bożka, czyli rywalizacji o posążek pewnego bóstwa, Przeklętego, który polegać ma na przekazywaniu klątwy przez dotyk, a także Trybu Dostępny-dla-wszystkich, który wymaga zaganiania przeciwników do łuz, by pozostać ostatnim na arenie. I wreszcie nie należy zapominać o Turnieju, stanowiącym kompilację zasad ze wszystkich typów zawodów.


Jeśli ktoś chciałby sprawić sobie tę produkcję w wydaniu komputerowym, to steamową kartę edycji PC znajdzie pod owym adresem. Z kolei wersje na PlayStation można zakupić na PS Store, a switchowe wcielenie sprzedawane jest w sklepie Nintendo.


3 komentarze:

 1. Piękna grafika, pozdrawiam Julito .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taka pogodna. Miłego weekendu. :) /Julita (crouschynca)

   Usuń
 2. O bardzo ciekawe. Moje dzieci grają na konsoli. Ja nie gram. Osobiście wolę rozrywkę bardziej "życiową" niż w formie cyfrowej. Ale dobrze wiedzieć. Przydatny post.
  Pozdrawiam i zapraszam do obejrzenia mojego nowego obrazu :)

  OdpowiedzUsuń

System komentarzy, tak jak cały blog, funkcjonuje na platformie Blogger, gdzie stosowane są zasady polityki prywatności Google.