sobota, 18 września 2021

Aquarium Designer – debiut w II połowie października 2021

 


Ogłoszono dokładną datę premiery gry symulacyjnej Aquarium Designer. Niezależnej produkcji, która – jak sama jej nazwa dobitnie wskazuje – pozwoli odbiorcom zaprojektować własne akwarium. Gra ujrzy światło dzienne już niebawem, bo 21 października bieżącego roku. Pozycja ta ukaże się wtedy w wersji dla komputerów PC na platformie Steam, gdzie obecnie można zresztą znaleźć jej demo. Ponadto, udostępniony został zwiastun w związku z ujawnieniem terminu nadejścia owego tytułu.

 

Aquarium Designer, za którego opracowanie odpowiada Sigur Studio, a o którego wydanie zatroszczą się Games Operators i PlayWay S.A., umożliwi tworzenie akwariów o różnych kształtach oraz rozmiarach. Samo postawienie takiego zbiornika to oczywiście dopiero część sukcesu, bowiem trzeba go jeszcze wypełnić rozmaitymi gatunkami ryb, a także wodną roślinnością. Jak obiecują twórcy, nasza wyobraźnia dostanie szerokie pole do popisu, dzięki czemu zbudujemy wymarzone modele akwarium, pamiętając również o takich elementach jak stosowne podłożone, dekoracje i inne elementy wyposażenia (np. pompy czy filtry).

 


Co więcej, istotny aspekt tej symulacyjnej rozgrywki stanowić ma dbałość o równowagę stworzonego przez nas ekosystemu. Dlatego więc należy wziąć pod uwagę potrzeby poszczególnych gatunków ryb i zapewnić im najdogodniejsze warunki do prawidłowego funkcjonowania. W grze zajmiemy się też przyjmowaniem, a co za tym idzie – realizowaniem zleceń od różnych klientów. Tak oto akwarystyczne hobby przekujemy tutaj zarazem w działalność zawodową oraz związane z profesjonalną aktywnością zarabianie pieniędzy. A kto w ogóle postanowi nas zatrudnić? Chociażby hotele, restauracje czy majętni biznesmeni.

 

Jeżeli ktoś chciałby dodać Aquarium Designer do swojej listy życzeń na platformie Steam, sklepową kartę produktu znajdzie pod tym adresem, skąd – jak napomknęłam we wstępie – można pobrać darmową wersję demonstracyjną. Natomiast poniżej zamieściłam opublikowany ostatnio zwiastun tejże gry.

 

 

15 komentarzy:

 1. Z symulacyjnych gier grałam kiedyś w jakieś zoo. I pamiętam, że miałam mega rozrywkę. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taka gra o zoo też pewnie by mi się spodobała. :)

   Usuń
 2. Bardzo klimatyczna, i - nieco psychodeliczna. Pozdrawiam serdecznie, dobrej nocy i udanej niedzieli. Ja całą sobotę oprócz zakupów czytałem :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Również życzę przyjemnej i spokojnej niedzieli. Pozdrawiam. :)

   Usuń
 3. Całkiem ciekawie zapowiada się ta gra :D
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kolory wyglądają świetnie. Ma to urok.

  OdpowiedzUsuń
 5. Z symulacyjnych gier grałam kiedyś w jakieś zoo.

  OdpowiedzUsuń
 6. Już chciałam pisać, że piękne rzeczy można stworzyć ale to nie będzie gra na dłużej, jednak tymi zleceniami od klientów ratują sytuację :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To mogą być ciekawe wyzwania - klienci pewnie będą żądać różnych modeli z innymi gatunkami ryb itp. :)

   Usuń

System komentarzy, tak jak cały blog, funkcjonuje na platformie Blogger, gdzie stosowane są zasady polityki prywatności Google.