środa, 1 września 2021

Rustler w całej swej okazałości na komputerach i konsolach

 


Zakręcona gra akcji Rustler, która w lutym bieżącego roku zadebiutowała na Steam Early Access, zakończyła 31 sierpnia 2021 r. swoją wczesnodostępową fazę, zaliczając tym samym pełnoprawną premierę. Co więcej, szaty średniowiecznego rzezimieszka mogą obecnie przywdziewać nie tylko użytkownicy komputerów PC, lecz również posiadacze konsol. Wraz końcówką tegorocznego sierpnia, produkcja ujrzała też bowiem światło dzienne w wersjach dedykowanych PlayStation (4, 5), Xboksom (One, Series X/S) oraz Nintendo Switch.

 

Rustler, za którego zaprojektowanie odpowiada studio Jutsu Games, a o którego wydanie zatroszczyły się firmy Games Operators i Modus Games, to nad wyraz luźna interpretacja średniowiecznych czasów. Podczas zabawy wcielimy się tutaj w łysego bandytę, zwanego po prostu Gościem. Buntowniczy protagonista chce za wszelką cenę wygrać Wielki Turniej, co oznacza dla niego urządzanie rozrób przez duże R i sianie totalnego chaosu. Nic zresztą dziwnego, skoro za nic ma nawet najmniejsze przejawy moralności. By zatem osiągnąć upragniony cel, zdeterminowany antybohater zalicza kolejne misje, ubarwiając swoją szaloną egzystencję takimi swawolami jak przykładowo rysowanie pługiem sprośnych obrazków czy wystrzeliwanie jałówek w kosmos.

 

Według oficjalnych informacji, w produkcji tej możemy spodziewać się popkulturowych cytatów. Ale nie tylko, bo nie zabraknie też ponoć niepoprawnego i absurdalnego humoru, dla którego inspirację stanowiła twórczość Monty Pythona. Bynajmniej nie jest to jedyne źródło natchnienia dla ekipy z Jutsu Games, gdyż Rustler poniekąd kłania się zarazem starszym odsłonom kultowego cyklu GTA. Rozgrywka, która ukazana jest w widoku top-down, czyli z góry, może wszak wzbudzać skojarzenia z początkami serii Grand Theft Auto, nim ta przeszła w pełne 3D. Bądź co bądź, produkcję autorstwa Jutsu Games zakupimy – w zależności od interesującej nad edycji – na Steamie (PC), PlayStation Store (PS4 i 5), Microsoft Store (Xboksy) lub na Nintendo eShop (Switch). Warto nadmienić, że do 14 września posiadacze konsol firm Sony i Microsoftu mogą pobrać za darmo Starter Pack DLC.

 


 

20 komentarzy:

 1. Wydaje się być bardzo klimatyczna :) Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przyznaję, że zapowiada się ciekawie :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. ma w sobie coś co zwraca uwagę:D

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie w moim typie gra, ale na pewno znajdą się osoby, których zaciekawi😊

  OdpowiedzUsuń
 5. Aktualnie jestem w tym trybie grania w Minecraft, to jest ta zajawka, która przychodzi raz do roku i trwa max 3 tygodnie, więc pewnie nie uda mi się teraz obczaić tej gierki, ale kto wie może kiedyś, bo bardzo spodobał mi się świat w grze jak sobie tak przeglądam ;)
  Zapraszam: mangusie.pl

  OdpowiedzUsuń
 6. Pewnie znajdzie sie zainteresowane grono :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ciekawa recenzja gry. Dobry moment uchwycony na screenie. Wiele mówi i zachęca do zagrania. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To akurat tylko news z informacją o premierze. Niemniej cieszę się że zainteresowała Cię ta gra. :)

   Usuń
 8. Łysy bandyta zwany po prostu Gościem 😂💪

  OdpowiedzUsuń
 9. Granie bandytą z średniowiecza brzmi super, w dodatku mam poczucie humoru, ekstra:D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Być może dobrze bawiłabyś się grając w Rustlera. :)

   Usuń

System komentarzy, tak jak cały blog, funkcjonuje na platformie Blogger, gdzie stosowane są zasady polityki prywatności Google.