wtorek, 11 lipca 2017

Fallen Legion w atrakcyjnym preorderzeFallen Legion: Sins of an Empire, z którym już od 18 lipca będą mogli zapoznać się amerykańscy użytkownicy konsol PS4, a od 25 lipca Europejczycy, kusi graczy przedpremierowymi zamówieniami. Kto bowiem skorzysta z takiej oferty, dostanie atrakcyjny bonus w postaci darmowego Fallen Legion: Flames of Rebellion na handhelda PS Vita. Tak oto zakupimy dwie produkcje w cenie jednej!

Wyżej wymienione tytuły są grami typu action RPG w klimatach fantasy i z ręcznie rysowaną grafiką 2D. Co istotne, debiut marki na dwóch platformach nie oznacza, iż edycja dla PlayStation Vity to jedynie mniejsza, przenośna inkarnacja wersji na PlayStation 4. Owszem, obie pozycje zabiorą odbiorców do fantastycznego uniwersum o nazwie Fenumia i przybliżą rozgrywający się tam konflikt, tyle że ukażą go z różnych perspektyw. Dzięki takiemu zabiegowi otrzymamy pełny wgląd w całą historię, a tym samym poznamy argumenty, które tłumaczą postępowanie każdej z walczących stron.
 
Fallen Legion: Sins of an Empire
W Sins of an Empire na PS4 przejmiemy kontrolę nad dzielną księżniczką Cecille, córką zmarłego władcy Fenumii, który za życia dbał o prężny rozrost swych włości, regularnie podbijając sąsiednie kraje. Zadanie dziedziczki będzie zatem polegać na pilnowaniu bezpieczeństwa rodzinnych ziem i niedopuszczeniu do upadku królestwa. Podczas wykonywania swojej misji dziewczyna zyska nieocenione wsparcie od pewnej magicznej księgi. Tajemnicze tomiszcze nie tylko posiada moc ożywiania broni, lecz również odznacza się skłonnością do rozmów, ze szczególnym upodobaniem do sarkastycznych uwag. Z kolei dedykowane PS Vicie Flames of Rebellion pozwoli wcielić się w rywala Cecylii – generała Legatusa Laendura. Jak łatwo zgadnąć, ów mężczyzna pragnie zrzucić ród księżniczki z tronu Fenumii.
 
Fallen Legion: Flames of Rebellion
Fallen Legion, za którym stoją studia YummyYummyTummy i Mintsphere, odznacza się systemem walk toczonych w czasie rzeczywistym. Potyczki umożliwiają sterowanie czwórką bohaterów jednocześnie, częstowanie przeciwników niszczycielskimi kombosami oraz odpieranie ich ataków za pomocą precyzyjnych bloków. Oprócz tego, graczom przyjdzie podejmować rozmaite decyzje – takie, które zaprocentują profitami w bitkach, a także wybory rzutujące na świat gry oraz przebieg fabuły. Co do samego scenariusza, jego napisaniem zajął się Ben Bateman, tłumacz przygodówki z elementami visual novel pt. Zero Escape: Virtue’s Last Reward.

Amerykańscy klienci mogą już teraz składać przedpremierowe zamówienia na Fallen Legion, ale takowa opcja zostanie też wkrótce wprowadzona w europejskim oddziale PlayStation Store. Warto przy okazji wiedzieć, iż abonentom PlayStation Plus przysługuje 20-procentowa obniżka na preordery. Oficjalna witryna projektu znajduje się pod tym adresem, natomiast poniżej obejrzycie dwa najświeższe zwiastuny, które promują odpowiednio Sins of an Empire oraz Flames of a Rebellion.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

System komentarzy, tak jak cały blog, funkcjonuje na platformie Blogger, gdzie stosowane są zasady polityki prywatności Google.