piątek, 15 września 2017

Professional Offroad Transport Simulator - data premiery i video z gryGracze, których kusi przewożenie ciężkich ładunków w niekomfortowych warunkach, powinni zwrócić uwagę na informacje, jakie ujawniła ostatnio polska firma Fat Dog Games. Rodzimy wydawca gier ogłosił bowiem datę premiery produkcji o nazwie Professional Offroad Transport Simulator, nie omieszkując przy okazji wrzucić do sieci stosownego materiału video.

Wyżej wymieniony tytuł zaprojektowało warszawskie studio Dev4Play, a jego sprzedażowy debiut ustalono na 6 grudnia 2017 roku. Sedno mechaniki stanowi tutaj transportowanie ciężkich towarów, połączone dodatkowo z rajdami typu off-road, które to polegają na jeżdżeniu po trudnych terenach. Stąd na porządku dziennym będą w grze trasy wiodące przez wąskie drogi, gdzie natkniemy się na różnego rodzaju przeszkody. Jeśli chodzi o dostępne ładunki, przyjdzie nam przewozić takie rzeczy jak drewno, kamienie, belki, żwir, wodę, beczki albo palety z rozmaitego sortu przedmiotami. Spośród aut, które zostaną oddane do dyspozycji graczy, nie zabraknie zaś ciężarówek, koparek tudzież jeepów.


Dostarczanie przesyłek na miejsce zaprocentuje zgarnięciem kasy, za jaką możemy, a właściwie powinniśmy robić praktyczne zakupy, o ile zależy nam na sukcesach. Zarobione pieniądze pomogą zaopatrzyć się w nowe pojazdy i ulepszenia do już posiadanych środków transportu. Szczególnie przydatna okaże się wyciągarka, która zniweluje ryzyko utknięcia na pokonywanej trasie. A co do przygotowanych przez twórców dróg, na graczy czekają przejażdżki po dwóch mapach, mających odznaczać się pokaźnymi rozmiarami oraz zróżnicowaniem w obrębie scenerii. Oprócz tego, produkcja zawierać będzie kilka trybów zabawy, w tym tzw. free ride, który – jak łatwo się domyślić – zezwoli na więcej eksploracyjnej swobody.

Deweloperzy obiecują należycie zadbać o żywotność gry, a to dzięki regularnym aktualizacjom, które rozszerzą zawartość tytułu. Nowe treści obejmą takie elementy jak przykładowo kolejne auta, materiały do przewożenia czy konkretne zadania do wykonania. Co prawda pozostało jeszcze trochę czasu do premiery, lecz ewentualni zainteresowani mogą już teraz odwiedzić kartę produktu na Steamie. Poniżej obejrzycie natomiast filmik promujący Professional Offroad Transport Simulator.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

System komentarzy, tak jak cały blog, funkcjonuje na platformie Blogger, gdzie stosowane są zasady polityki prywatności Google.