wtorek, 6 października 2020

Zapowiedziano grę Farm Mechanic Simulator

 


Polski producent i wydawca Ultimate Games S.A. ogłosił projekt, który to powinien zainteresować zarówno sympatyków tytułów o tematyce rolniczej, jak też gier polegających na naprawie różnych pojazdów. Mowa o Farm Mechanic Simulator, zapowiedzianym w wersjach dla komputerów PC i konsol PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch. Rynkowy debiut produkcji, która pozwoli odbiorcom poprowadzić warsztat skupiony na przyjmowaniu zleceń od rolników, ustalono zaś wstępnie na IV kwartał 2021 r.

Farm Mechanic Simulator to pozycja przygotowywana z myślą o zabawie dla pojedynczego gracza. Jak wyżej zasygnalizowałam, zajmiemy się tutaj takimi pojazdami i maszynami, które używane są w gospodarstwach wiejskich. Tego rodzaju specjalizacja bynajmniej nie oznacza braku różnorodności, zwłaszcza że rodzimi twórcy obiecują szeroki wachlarz dostępnego sprzętu. Stąd przez nasz warsztat przewiną się np. kombajny, wywrotki, ciągniki czy kosiarki. Oprócz tego, dużo możliwości zaoferować ma także system zleceń i opcje związane z kierowaniem oraz rozwijaniem swojego biznesu.

 


Jak podaje Ultimate Games, kluczowym aspektem rozgrywki będzie konserwacja rolniczego sprzętu. Dlatego regularnie przyjdzie nam chociażby dokonywać przeglądów przyjmowanych maszyn, by – co zrozumiałe – znaleźć wszelkie usterki, ustalić przyczyny ich wystąpienia itp. Następnie przystąpimy oczywiście do naprawy, włącznie z wymianą uszkodzonych części na nowe, sprawne komponenty. Końcowy etap takowej pracy wymaga z kolei przetestowania zreperowanych pojazdów w polu. Dzięki temu sprawdzimy bowiem, czy wszystko śmiga już bez zarzutu, zanim to nasi klienci odbiorą swoją własność.

By należycie rozkręcić karierę mechanika rolniczego, będziemy musieli ponadto pamiętać o rozbudowie naszego zakładu i modernizacji wyposażenia. Bo im lepsze narzędzia sobie sprawimy, tym bardziej płatne zlecenia pojawią się na horyzoncie. I mimo że do premiery mamy jeszcze dużo czasu, pecetowa edycja Farm Mechanic Simulator posiada już stosowną kartę na Steamie, jeśli ktoś chciałby dodać „blaszakowe” wydanie tytułu do tamtejszej listy życzeń.

 

 

14 komentarzy:

 1. Dla fanów w sam raz. Zapowiada się bardzo ciekawie. Teraz wiem - co słychać w świecie gier. Pozdrawiam !

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubiłam takie gry, gdybym miała trochę więcej czasu to pewnie bym wypróbowała ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może znajdzie się trochę czasu, jak już gra będzie miała swoją premierę. :)

   Usuń
 3. Odpowiedzi
  1. Może więc następnym razem trafi się gra, która bardziej Ci podpasuje. :)

   Usuń
 4. Lubię wszelkie "farmowe" symulatory

  OdpowiedzUsuń
 5. Co prawda nie moja tematyka ale wygląda naprawdę ciekawie. Dość rozbudowana gra.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie też gra zaciekawiła, choć to raczej nie moje klimaty. Jak wiesz, sama ubóstwiam przygodówki. :)

   Usuń
  2. Mi tez się chyba najlepiej gra w przygodówki, ewentualnie jakieś strategicznie, ogólnie lubię ten wolniejszy typ gier :P

   Usuń
  3. Ze strategii szczególnie lubię takie z budowaniem. :)

   Usuń
  4. O tak lubię coś budować i tworzyć. W sumie w simsach najbardziej lubiłam właśnie budowanie domów :) Czasem tylko na tym się skupiałam olewając rozgrywkę :)

   Usuń
  5. Oj, mnie też się podobał ten aspekt w Simsach, acz inne sprawy, np. szykowanie jedzenia, rozrywka itp., również mnie bawiły. :)

   Usuń

System komentarzy, tak jak cały blog, funkcjonuje na platformie Blogger, gdzie stosowane są zasady polityki prywatności Google.