sobota, 29 stycznia 2022

Best Forklift Operator – pokazano nowy zwiastun

 


Studio Gamedust, które sprawuje wydawniczą pieczę nad grą Best Forklift Operator autorstwa ekipy z Setapp, opublikowało w ostatnim czasie nowy filmik promujący tenże symulator operatora wózka widłowego. Co szczególnie ważne, najświeższy materiał video poświęcony jest prezentacji trybu Wirtualnej Rzeczywistości, jaki to ma znaleźć się w czekającej na swoje rynkowe entrée produkcji.

 

Jak wyżej zaznaczyłam, owa propozycja przydzieli nam rolę osoby, która zajmuje się obsługą wózka widłowego, a zatem nieodzownego w magazynach pojazdu. Gra zaoferuje realistyczne, acz połączone z typową rozrywką podejście do wziętego na warsztat zawodu, czego dowieść ma chociażby możliwość uczestnictwa w kompleksowym szkoleniu. Zaliczenie głównego dania, czyli kampanii, pozwoli zaś zarabiać pieniądze poprzez realizację różnych zadań związanych z załadunkiem i wyładunkiem. Warto jednocześnie nadmienić, że szybkie i dokładne wykonywanie poszczególnych zleceń zaprocentuje zgarnianiem bonusów. Z kolei gorsze rezultaty, a konkretnie uszkodzenie produktów bądź sprzętu, nie dość, że nie pomoże napełnić kiesy, to na dokładkę, przyczyni się do odchudzenia naszego portfela. Poza tym, zaimplementowany zostanie stricte zręcznościowy tryb, w którym plac magazynowy przybierze formę swoistego toru wyścigowego.

 

Niedawno udostępniony zwiastun ma za zadanie zademonstrować przebieg zabawy podczas sesji z goglami VR, dzięki której gracze będą mogli jeszcze bardziej zanurzyć się w jeździe za sterami wózka widłowego. Podkreślić jednak trzeba, że Best Forklift Operator to nie tylko pozycja dla posiadaczy sprzętu do wirtualnej rzeczywistości. Grę równie dobrze odpalimy w standardowy sposób, obsługując ją przy użyciu klawiatury i myszy lub kontrolera. Takie posunięcie niewątpliwie więc zwiększy potencjalne grono odbiorców tego symulacyjnego tytułu. A kiedy nastąpić ma jego debiut? Jeszcze w 2022 roku, przy czym gra ujrzy wpierw światło dzienne we Wczesnym Dostępie na platformie Steam. Filmik reklamujący tryb VR do obejrzenia poniżej.

 

 

7 komentarzy:

 1. Zapowiada się ciekawie, chyba taka gra na refleks - tak mi się wydaje :-) . Serdecznie pozdrawiam :-) .

  OdpowiedzUsuń
 2. heh nawet fajne - można się wciągnąć

  OdpowiedzUsuń
 3. Na początku pomyślałam, bez jaj, wózek widłowy ;D ale po obejrzeniu filmiku stwierdziłam, że no chyba bym sobie nim pośmigała xD

  OdpowiedzUsuń
 4. Wózki widłowe mnie co prawda nie kręcą, ale na pewno są osoby mające chrapkę na tą grę. Co do okularów VR, to od kilku miesięcy słyszę o nich dzień w dzień, bo marzą się mojemu synowi na urodziny. Masz jakieś doświadczenie w tym temacie?:)

  OdpowiedzUsuń

System komentarzy, tak jak cały blog, funkcjonuje na platformie Blogger, gdzie stosowane są zasady polityki prywatności Google.