niedziela, 9 stycznia 2022

Electrician Simulator – premiera w 2022 r. na PC, a prolog już teraz

 


W 2022 r. możemy spodziewać się debiutu gry Electrician Simulator na komputerach PC. Oprócz tego, premierę produkcji przewidziano na konsolach PlayStation (4 i 5), Xbox (One, Series X/S) oraz Nintendo Switch, przy czym takowe porty zaplanowano na późniejszy termin. Za to już teraz można posmakować co nieco z zabawy, której sedno stanowi doskonalenie elektrycznego fachu. Od 6 stycznia bieżącego roku, dostępny jest bowiem na Steamie darmowy prolog, opatrzony podtytułem First Shock.

 

Electrician Simulator to niezależny projekt, którego opracowywaniem zajmuje się katowickie Take IT Studio!, a o którego wydanie zadbają warszawskie firmy Gaming Factory S.A. i Ultimate Games S.A. Według oficjalnych informacji, podczas rozgrywki odbiorcy przypadnie tutaj rola młodego elektryka. Nasze wirtualne alter ego kontynuuje prowadzenie rodzinnego interesu, a co za tym idzie – przystępuje do umacniania własnej pozycji w owej branży i zarabiania jak najwięcej kasy, by móc skutecznie w siebie inwestować.

 


Zadania gracza obejmą zatem rozwijanie swojego warsztatu oraz realizację rozmaitych zleceń, począwszy od prostych napraw pojedynczych gniazdek, a kończąc na przygotowywaniu całych instalacji elektrycznych. Warto równocześnie nadmienić, że polscy deweloperzy zamierzają oddać do naszej dyspozycji dużo praktycznych narzędzi (np. tester napięcia, wykrywacz kabli czy ściągacz izolacji). Co istotne, zdobyte wraz z kolejnymi postępami doświadczenie zaprocentuje odblokowywaniem różnych umiejętności. Ponadto, będziemy mogli liczyć m.in. na obecność kilku trybów zabawy.

 

Jak obiecują twórcy, gameplay bratać ma realistyczne podejście do pracy w zawodzie elektryka z pewnymi uproszczeniami, aby to Electrician Simulator okazał się zarazem przyjemną i odprężającą rozrywką. Dzięki takim założeniom rodzima produkcja powinna przypaść do gustu zarówno pasjonatom wiadomego tematu, jak też osobom, które nie są zbyt zorientowane we wziętej tu na tapet dziedzinie wiedzy. Steamowa karta gry ulokowana została pod tym adresem, a jeśli ktoś chciałby sprawdzić bezpłatny prolog, stosowną witrynę w sklepie firmy Valve znajdzie pod owym odnośnikiem.

 

 

18 komentarzy:

 1. Bardzo ciekawa gra, obejrzałem filmik do końca. Wciąż jednak nie mogę przekonać się "za Chiny Ludowe" ;-) do jakichkolwiek gier :-). Serdeczne pozdrowienia, na południu mróz :-) .

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajna gra dla majsterkowiczów:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Idealna dla majsterkowiczów jak mój tata :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Całkiem więc możliwe, że Twój tata polubiłby tę grę. Co prawda na premierę trzeba jeszcze poczekać, ale przynajmniej można sprawdzić prolog. :)

   Usuń
 4. Zapowiada się ciekawie :D
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. myślę że to bardziej męskie klimaty :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wielu panów z pewnością będzie tą grą zachwyconych :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Pierwszy raz spotykam się z taką grą i taką tematyką;) Ciekawe, czy znajdzie dużo zainteresowanych

  OdpowiedzUsuń
 8. O a tu coś dla męża... Albo właśnie nie, bo w sumie po pracy to lepiej od pracy odpocząć xD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie przy grach można zazwyczaj odpocząć, ale domyślam się, co masz na myśli :D

   Usuń

System komentarzy, tak jak cały blog, funkcjonuje na platformie Blogger, gdzie stosowane są zasady polityki prywatności Google.