czwartek, 7 kwietnia 2022

Best Forklift Operator już na Steam Early Access

 


W tym tygodniu, swój wczesnodostępowy debiut na platformie Steam zaliczył symulator wózka widłowego Best Forklift Operator (PC), którego tworzeniem zajmuje się studio Setapp, a o którego wydanie zatroszczyła się firma Gamedust. Gra wkroczyła do fazy rozwojowej oferując odbiorcom 2 modele pojazdów, jakimi można śmigać podczas zabawy, a także 2 magazyny z rozmaitymi zadaniami do wykonania.

 

O Best Forklift Operator pisałam swego czasu na blogu, lecz pozwolę sobie przytoczyć dziś najważniejsze informacje na temat gry w ramach przypomnienia. Mianowicie mamy tutaj do czynienia z propozycją, która pozwala nam spróbować sił w roli pracownika magazynu, odpowiedzialnego za obsługę wózka widłowego. Co ważne, tytuł ten łączyć ma rozrywkowe walory z realistycznym podejściem do przedstawionej w nim profesji. Stąd nasze pierwsze kroki obejmą stosowne szkolenie, po którego przejściu wstąpimy na ścieżkę kariery, czyli główny tryb owej produkcji. Udane odhaczanie przyjmowanych zleceń zaprocentuje zaś wynagrodzeniem, a potknięcia pod postacią pomyłek czy uszkodzeń narażą nas na kary pieniężne.

 


Jeśli chodzi o kluczowe aspekty wersji udostępnionej w ramach usługi Steam Early Access, to dwa nadmienione we wstępie wózki widłowe można spersonalizować pod kątem kolorystycznym. Natomiast każdy z dwóch magazynów uraczy nas pięcioma misjami, przy czym możemy ponadto spodziewać się jeszcze dwóch dodatkowych zadań, bazujących na losowo generowanym ładunku. Co równie istotne, Best Forklift Operator już w obecnym, rozwojowym stanie posiada wsparcie dla technologii VR, lecz zaznaczyć jednocześnie trzeba, że rozgrywka jak najbardziej jest też możliwa bez gogli wirtualnej rzeczywistości, a więc w tradycyjnej formie z wykorzystaniem kontrolera lub duetu klawiatura-mysz.

 

Warto zarazem wiedzieć, że pobyt gry we wczesnym dostępie zaowocuje dorzucaniem nowej zawartości w następnych aktualizacjach. A te mają przynieść nowe misje i wózek widłowy, trzeci magazyn z placem załadunkowym, tablicę rankingową, stricte zręcznościowy tryb Arcade, wespół ze steamowymi osiągnięciami. Karta produktu w sklepie Valve znajduje się pod tym adresem. Najświeższy zwiastun do obejrzenia poniżej.

 

 

13 komentarzy:

 1. Świetnie się prezentuje :-) . Pozdrawiam serdecznie :-) .

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię gry symulacyjne choć zamiast wózka widłowego wolałabym samolot czy coś w tym rodzaju :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest wiele przeróżnych symulatorów, więc pewnie coś się dla Ciebie znajdzie w tym gatunku :)

   Usuń
 3. Ciekawy, myślę że angarzujący fabularnie pomysł

  OdpowiedzUsuń
 4. Haha nawet fajne. Teraz do każdego zawodu można się przygotować przez granie xD

  OdpowiedzUsuń
 5. Wózek widłowy- to jest to😅 ja nir akcje muszę sobie kupić komputer do gier i bede testowała te wszystkie Twoje propozycje 😎

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja muszę z kolei zmodernizować wkrótce mój sprzęt, bo ma już swoje lata, a wychodzą gry, które mnie ciekawią, lecz obecnie ich nie odpalę.

   Usuń
 6. Wygląda całkiem ciekawie ta gra. Będę musiał ograć, gdy znajdę trochę wolnego czasu. Przy okazji zapraszam do konkursu w którym można wygrać dowolną grę: https://www.bananki.pl/event/

  OdpowiedzUsuń
 7. To jest bardzo fajna gierka. Przyjemnie się w nią gra.

  OdpowiedzUsuń
 8. Grałem w tą grę i super spędzało mi się przy niej czas.

  OdpowiedzUsuń

System komentarzy, tak jak cały blog, funkcjonuje na platformie Blogger, gdzie stosowane są zasady polityki prywatności Google.