sobota, 23 kwietnia 2022

House Flipper - Pets DLC z datą premiery

 


W ostatnim czasie ujawniono konkretny termin rynkowego debiutu House Flipper - Pets DLC, czyli zawartości dodatkowej do popularnego polskiego symulatora remontów. Rozszerzenie, którego główna tematyka kręci się wokół różnych domowych pupili, trafić ma do sprzedaży w wersji komputerowej już niebawem, bo 12 maja 2022 r. Co ciekawe, krakowskie ekipy z Frozen District i Frozen Way, które odpowiadają za szykowane na przyszły miesiąc DLC, pragną poniekąd uczcić w ten sposób 4 rocznicę oryginalnej premiery „podstawki”, przypadającej na 17 maja 2018 r.

 

Jak dobitnie podpowiada nazwa tegoż dodatku, mamy tutaj do czynienia z propozycją, która w szczególności stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom miłośników zwierząt. Dzięki Pets DLC, remontowo-budowlana zabawa, która cechuje markę House Flipper, obejmie też bowiem projektowanie przestrzeni dedykowanych domowym pupilom. Przeprowadzając renowacje czterech ścian, wykorzystamy więc odtąd stosowne meble i akcesoria, by urządzić w ogrodzie kącik do zabawy z naszym milusińskim lub zaprojektować w ogarnianym budynku przytulny pokoik, gdzie zwierzakowi będzie dane wypocząć. Warto przy tym nadmienić, że wraz z dodatkiem zaimplementowane zostanie ponad 700 przedmiotów. Dojdą także nowe mechaniki, za sprawą których zajmiemy się chociażby modyfikacją sufitów czy zawieszaniem łańcuchów żarówek.

 


Naturalną koleją rzeczy, obecność zwierząt pociągnie za sobą możliwość przygarnięcia różnych pupili, a tym samym konieczność opiekowania się nimi, biorąc pod uwagę ich rozmaite cechy i potrzeby (m.in. głód czy pragnienie). W gronie dostępnych do adopcji stworzeń możemy spodziewać się 10 znanych ras kotów oraz psów, lecz to nie koniec. Mianowicie – według oficjalnych informacji – równie dobrze będziemy mogli przygarnąć pod swój dach takich towarzyszy jak – przykładowo – królika, żółwia, papugę czy nawet węża bądź legwana. W ramach ciekawostki pozwolę sobie jeszcze napomknąć, że jedno z nowych zleceń, jakie to pojawią się w Pets DLC, dotyczyć ma zrobienia azylu dla większej liczby zwierząt, wespół z zapewnianiem im poidełek, dozowników na karmy oraz służących do rozrywki gadżetów.

 

Steamowa karta zapowiedzianego na maj dodatku ulokowana została pod tym adresem, a poniżej można zobaczyć zwiastun promujący ową zawartość. Wprawdzie Pets DLC ukaże się póki co wyłącznie na komputerach PC i Mac, lecz twórcy zamierzają w przyszłości wydać takowe rozszerzenie również na konsolach.

 

 

21 komentarzy:

 1. Pozostaje więc czekać na premierę. Wygląda bardzo ładnie, pozdrawiam :-) .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie też podoba się grafika w tej grze. Również pozdrawiam :)

   Usuń
 2. To coś dla mnie ❤ bardzo fajna

  OdpowiedzUsuń
 3. Trochę taka simsowa gra :). W sumie zawsze najbardziej lubiłam urządzać dom a jak można zrobić też coś dla pupili to już w ogóle super <3. Ta gra mogłaby mi sie spodobać ^^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też pewnie dobrze bawiłabym się przy takiej produkcji, zwłaszcza ze względu na obecność zwierzaków. :)

   Usuń
 4. Grafika tej gry robi wrażenie, no jestem w szoku, bo naprawdę świetnie się prezentuje, zwłaszcza na pierwszym ujęciu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Fantastyczna grafika, poza tym ta gra to zdecydowanie coś dla mnie - uwielbiam zwierzaki <3

  OdpowiedzUsuń
 6. wygląda naprawdę przyjaźnie:D

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie dla mnie, ale wygląda fajnie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Grafika faktycznie ładna, a i zabawa ze zwierzakami kusi :)

   Usuń
 8. Chętnie pograłabym w tą grę, łączy w sobie zarówno zwierzątka jak i remonty, oby dwie rzeczy bardzo lubię w grach:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja z kolei zwierzęta lubię zarówno w grach, jak i w realu. Z kolei remonty już tylko w grach :D

   Usuń

System komentarzy, tak jak cały blog, funkcjonuje na platformie Blogger, gdzie stosowane są zasady polityki prywatności Google.