sobota, 9 kwietnia 2022

Symulator budowlany Demolish & Build 3 na zwiastunie

 


Symulatorów w świecie wirtualnej rozrywki nigdy za wiele, a sympatycy takowych produkcji praktycznie zawsze mogą tu znaleźć coś dla siebie, zwłaszcza w obliczu różnorodności wśród tego rodzaju tytułów. W ostatnim czasie trafił natomiast do sieci zwiastun promujący Demolish & Build 3. Polską propozycję, która reprezentuje właśnie popularny nurt gier symulacyjnych. A w tym konkretnym przypadku mamy do czynienia z takim projektem, jaki to umożliwi nam pokierowanie przedsiębiorstwem budowlano-wyburzeniowym. Orientacyjna data premiery została ustalona na rok 2023, przy czym najpierw ma ukazać się wersja dla komputerów PC, a na potem zaplanowano debiut edycji konsolowych (Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation 4, PlayStation 5 i Nintendo Switch).

 

Przygotowaniem tejże propozycji zajmuje się polska firma Demolish Games S.A., która ma swoją siedzibę w Warszawie i sprawuje jednocześnie funkcję wydawcy owej gry. Produkcja stanowi kolejną odsłonę serii Demolish & Build, acz zarazem zapowiadana jest jako swoiste nowe otwarcie dla cyklu, kusząc obietnicą wyraźnego progresu w stosunku do poprzednich wcieleń marki. Ów symulator właściciela firmy, której domena to działalność budowlano-wyburzeniowa, zaoferować ma graczom realistyczne wrażenia podczas zabawy. Stąd należy spodziewać się choćby drobiazgowo odtworzonego sterowania ciężkim sprzętem. Ponadto zaimplementowany zostanie autorski i bardzo zaawansowany system destrukcji, który ściśle bazuje na fizyce. Kluczowe aspekty modułu zniszczeń obejmą zaś takie elementy jak indywidualne parametry odporności czy realistyczne siły nacisku.

 

Podejmując się rozmaitych zleceń, będziemy mogli skorzystać z szerokiej gamy narzędzi i pojazdów, do których to dostępu wymaga praca w obranej na warsztat branży. Dlatego przyjdzie nam – przykładowo – chwycić za tradycyjny młot czy zasiąść za sterami dźwigu o pokaźnych rozmiarach. Co równie istotne, poświęcimy także czas na czynności związane z zarządzaniem firmą. Sami zatem zakupimy niezbędny sprzęt, ogarniemy sprawy dotyczące personelu (zatrudnianie, przydzielanie zadań) i rozbudowy naszej firmy. W każdym razie, gdyby ktoś szczególnie interesował się wydaniem dedykowanym pecetom, steamową kartę produktu znajdzie pod tym adresem. Wprawdzie na premierę trzeba jeszcze sporo poczekać, ale grę można już dodawać do listy życzeń na Steamie. Z kolei wspomniany wcześniej zwiastun podrzucam do obejrzenia poniżej.

 

 

14 komentarzy:

 1. O! Coś bym rozwaliła 😂💪

  OdpowiedzUsuń
 2. Symulator budowlany - tak myślę - dobry jest chyba na jakieś gorsze dni, gdy chcemy "coś rozwalić" ;-) . Można się wyżyć na grze ;-) - hehe. Tak mi się skojarzyło ;-) . Pozdrawiam Julito :-) .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W sumie bardzo fajne skojarzenie :D Również pozdrawiam.

   Usuń
 3. Symulator budowy! Jaki w ogóle super pomysł! Muszę koniecznie pooglądać jakieś gameplaye z niego!
  Pozdrawiam cieplutko!

  OdpowiedzUsuń
 4. O jaaa można demolkę robić! :D

  OdpowiedzUsuń

System komentarzy, tak jak cały blog, funkcjonuje na platformie Blogger, gdzie stosowane są zasady polityki prywatności Google.