czwartek, 11 sierpnia 2022

Best Forklift Operator – wyjście z Early Access


 

Best Forklift Operator, które w kwietniu bieżącego roku trafiło do usługi Steam Early Access, zakończyło 11 sierpnia swój pobyt w fazie rozwojowej, zaliczając tym samym pełnoprawną premierę. Co więcej, wraz z oficjalnym debiutem pełnej wersji, ów symulator wózka widłowego zyskał nowe elementy, jakie to starają się wyjść naprzeciw oczekiwaniom sympatyków takowej rozrywki.

 

Best Forklift Operator (PC), o którym wspominałam już na łamach mojego bloga, to projekt autorstwa studia Setapp, wypuszczony na rynek pod wydawniczą pieczą firmy Gamedust. Charakterystyczną cechą tego tytułu jest wykorzystanie technologii wirtualnej rzeczywistości, przy czym grać można nie tylko z goglami VR, lecz również w standardowym trybie – bez posiadania takiego sprzętu. Ale bez względu na to, w jakiej formie przystąpimy do zabawy, nasze zadanie polega tutaj, rzecz jasna, na spróbowaniu swoich sił w roli operatora wózka widłowego, odpowiedzialnego za przewożenie sterowanym pojazdem różnych paczek.

 


Uprzednie wydanie gry we wczesnym dostępie pozwoliło twórcom stopniowo dopieszczać i wzbogacać produkcję o kolejne funkcjonalności, z równoczesnym wzięciem pod uwagę opinii oraz propozycji ze strony skupionej wokół tegoż symulatora społeczności. Mianowicie zaimplementowano wtedy chociażby dodatkowe modele wózków, a także nowe obszary do wykonywania naszej pracy. Jeśli zaś chodzi o te rzeczy, które dorzucono w związku z premierą pełnej wersji, jedną z nowinek jest tryb Arcade. Co istotne, ów wariant rozgrywki poniekąd daje odbiorcom okazję do totalnego wyluzowania. A to dlatego, że – zamiast zwyczajowo robić porządek w danym magazynie – możemy urządzić tam niezły bajzel. Pozostałe świeżo wprowadzone elementy obejmują m.in. steamowe osiągnięcia czy tablice wyników.

 

Kto zatem nie miał bliższej styczności z Best Forklift Operator, a zastanawia się, czy nie dać tej produkcji szansy, powinien sprawdzić stosowną kartę produktu na platformie Steam, gdzie można, tak na marginesie, zobaczyć więcej screenów i filmiki promujące grę.

 


 

6 komentarzy:

 1. Ta gra akurat do mnie nie trafia. Może mojemu kuzynowi by się spodobałą, chociaż on wózek widłowy ma na codzień, więc może jest już nim znudzony :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To specyficzna gra. Trzeba lubić taką tematykę :)

   Usuń
 2. Fajna gra dla fanów tego typu, osobiście bym w nią nie grała;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kiedyś wpadłem jak śliwka w kompot w German Truck Simulator. Jeździłem przez chyba kilka setek godzin po autostradach Niemiec. :D Symulatorów jest całe mnóstwo, ostatnio czytałem coś o takim, gdzie wcielamy się w kozę chyba. :D

  Spoko. :) W sumie też nie jestem fanem książek opisujących daną formację w czasie II Wojny. Wolę ogólne ujęcie tematu.

  Pozdrawiam!
  https://mozaikarzeczywistosci.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chciałabym kiedyś zagrać w GTS, ale tyle gier, tak mało czasu :) Również pozdrawiam

   Usuń

System komentarzy, tak jak cały blog, funkcjonuje na platformie Blogger, gdzie stosowane są zasady polityki prywatności Google.