sobota, 1 października 2022

Homicidal All-Stars – demo tuż tuż


 

Praktycznie lada moment, bo 3 października, pojawi się na platformie Steam darmowa wersja demonstracyjna gry Homicidal All-Stars. Brutalnej strategii turowej o pewnym reality show, którego uczestnicy walczą na śmierć i życie. Oprócz tego, owa produkcja zaznaczy swoją obecność podczas tegorocznej edycji targów PGA, która odbędzie się w dniach 7-9 października 2022 r. Wtedy to będzie można zarówno sprawdzić demko i przekazać własne uwagi twórcom, jak też obejrzeć 30-minutową prezentację.

 

Homicidal All-Stars to projekt, nad którym pracuje studio Artificer z Warszawy. Warto przy tym dodać, że skład owego zespołu deweloperskiego obejmuje ludzi posiadających w portfolio udział przy tworzeniu takich gier jak np. Hard West czy Phantom Doctrine. Tytułowe Homicidal All-Star jest zaś wspomnianym we wstępie reality show z końcówki XXI w., która w ujęciu polskich producentów zmaga się z szeregiem problemów (wojna, przeludnienie, katastrofa klimatyczna itp.). Wśród tych, którzy odpowiadają za organizację owego krwawego widowiska, liczy się głównie bezwzględna korporacja o nazwie Omega, gotowa podbić oglądalność nawet za cenę złamania zasady fair play.

 


Gameplay pozwoli spróbować sił jako uczestnik morderczego show, co przybierze formę strategii wykorzystującej system turowy. Ściślej rzecz ujmując, walki na arenach, gdzie, wraz ze swoją drużyną, staniemy w obliczu konfrontacji z oponentami o nierzadko psychopatycznych skłonnościach, rozgrywane będą w turach. Natomiast eksploracja toru przeszkód, który nie poskąpi śmiertelnie niebezpiecznych pułapek i zagadek, ma toczyć się w czasie rzeczywistym. A jako że nasze poczynania śledzą ludzie spragnieni widoku krwi, brutalne działania to klucz do ich sympatii i związanego z posiadaniem wielu fanów dostępem do kontraktów sponsorskich. Poza tym, rodzimi deweloperzy planują implementację specjalnego trybu dla użytkowników serwisu Twitch, dzięki czemu widzowie streamerów dostaną możliwość głosowania dotyczącego różnych wydarzeń w trakcie rozgrywki.

 

Darmowa próbka, którą zapowiedziano na 3 października, będzie dostępna za pośrednictwem steamowej karty produkcji. A jeśli chodzi o Poznań Game Arena (7-9 października), zainteresowani Homicidal All-Stars powinni odwiedzić stoisko nr 2 w pawilonie nr 7. Data premiery pełnej wersji nie została jeszcze ogłoszona. Gra ma ukazać się na komputerach PC.

 


14 komentarzy:

 1. Bardzo sugestywna. Będę wiedział Julito, komu polecić, pozdrowienia :-) .

  OdpowiedzUsuń
 2. Gra wydaje się ciekawa. Lubię takie klimaty. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A dzięki demku, które pojawi się niebawem, będzie można sprawdzić, czy faktycznie taka zabawa do nas przemówi :)

   Usuń
 3. W taką grę jeszcze nigdy nie grałam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Raczej nie dla mnie, ale na pewno znajdą się chętni na tę grę ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Raczej nie mój klimat, coś mnie do mocno brutalnych gier nie ciągnie, choć samą brutalność można wybaczyć na rzecz czegoś, co mnie zainteresuje :)

  OdpowiedzUsuń

System komentarzy, tak jak cały blog, funkcjonuje na platformie Blogger, gdzie stosowane są zasady polityki prywatności Google.