niedziela, 18 grudnia 2022

Nowinki ze świata House Flipper

 

House Flipper, czyli popularny polski symulator remontów, przypomniał ostatnio o sobie zapowiedzią rychłych aktualizacji. Ponadto, w ramach usługi Steam Early Access, ukazała się nowa gra, która przynależy do tej ciepło wszak przyjętej marki – House Flipper Pets VR.

 

House Flipper - Christmas Update

W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia, postanowiono wzbogacić podstawową wersję produkcji o tematyczną aktualizację. Nastąpi to praktycznie lada moment, bo już 19 grudnia bieżącego roku, w formie darmowej łatki dla wszystkich posiadaczy gry House Flipper, w edycji dedykowanej komputerom i konsolom PlayStation oraz Xbox. Dzięki temu będziemy mogli przyozdobić wirtualny dom przy użyciu różnych świątecznych dekoracji, by podkreślić w taki sposób stosowną aurę.

 


Gwoli ścisłości, pojawi się opcja zakupu nieruchomości, którą przygotowano właśnie z myślą o strojeniu czterech ścian pod kątem gwiazdkowych celebracji. Do naszej dyspozycji zostanie także oddany zestaw 150 świątecznych rekwizytów. Wiadoma tematyka odezwie się też na gruncie 3 nowych ofert pracy, które – niczym w słynnej „Opowieści wigilijnej” Charlesa Dickensa – mają przywoływać przeszłość, teraźniejszość i przyszłość Bożego Narodzenia. A na obfity deser dostaniemy jeszcze 500 przedmiotów, które dla odmiany przydadzą się do wykorzystania w dowolnej porze  roku.

 

 

House Flipper – Luxury DLC z aktualizacją

Wraz ze świąteczną łatką do „podstawki”, twórcy gry zdecydowali się również na zaktualizowanie tzw. luksusowej zawartości dodatkowej – Luxury DLC. Ów update stanie się dostępny już 19 grudnia dla każdej osoby, która zakupiła wcześniej takowy dodatek w wersji komputerowej lub konsolowej (Xbox, PlayStation). Mowa przy tym o aktualizacji do pobrania za darmo. Tak oto urządzane przez nas wnętrza będą mogły nabrać jeszcze bardziej eleganckiego charakteru, w czym pomóc ma ok. 150 nowych obiektów o wykwintnym charakterze. Oprócz tego, dojdą kolejne zlecenia i domy, a świeżo dorzucone nieruchomości odblokujemy poprzez wykonywanie przyjmowanych zadań.

 

 

House Flipper Pets VR na Steam Early Access

House Flipper Pets VR to z kolei odrębna gra i do tego zaprojektowana specjalnie z przeznaczeniem dla gogli wirtualnej rzeczywistości. Owa propozycja ukazała się 15 grudnia 2022 r. w usłudze wczesnego dostępu na platformie Steam. Co istotne, ogarnianie mieszkań idzie tutaj w parze z opieką nad uroczymi, acz nierzadko rozbrykanymi zwierzakami. Prócz takich czynności jak np. aranżacja wnętrz, naprawa mebli czy porządki, czekają na nas zadania typu zabawy z psem lub kotem, przytulanie pupili, karmienie zwierzaków itp. A lekceważenie czworonożnych stworzeń nie popłaca, grożąc za to nielichym bałaganem w domu. Zaimplementowane tryby rozgrywki obejmują zaś zarówno jednoosobowe sesje, jak też sieciową kooperację. Więcej informacji można znaleźć na steamowej karcie produktu.

 

 

13 komentarzy:

 1. Ciekawe, nawet bardzo. Julito, może wreszcie w końcu mi przyjdzie w coś zagrać, pozdrowienia :-) .

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ciekawa sprawa - jedna z moich ulubionych gier. Zdecydowanie warto jej spróbować.

  OdpowiedzUsuń
 3. pewnie nie zagram, ale fajnie o tym piszesz...

  OdpowiedzUsuń
 4. Idealne gry na święta! Nawet nie wiedziałam, że takie są ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szczególnie aktualizacja świąteczna na tę porę się nadaje :)

   Usuń
 5. Witam serdecznie ♡
  Nie grałam, ale otwarta jestem na nowości :) Chciałabym tylko mieć więcej czasu na wszystko :D Ostatnio pochłonęła mnie jedna gra przeglądarkowa i zajmuje cały mój wolny czas ;)
  Pozdrawiam cieplutko ♡

  OdpowiedzUsuń

System komentarzy, tak jak cały blog, funkcjonuje na platformie Blogger, gdzie stosowane są zasady polityki prywatności Google.