poniedziałek, 5 grudnia 2022

Primitive – pokazano zwiastun promujący grę

 


Do sieci trafił ostatnio zwiastun survivalowo-przygodowej gry akcji Primitive, która przenieść ma odbiorców wprost do epoki kamienia łupanego, kusząc jednocześnie otwartym światem i obietnicą realistycznych doznań. Szykuje się zatem propozycja w sam raz dla zainteresowanych wyprawą do tych brutalnych, pierwotnych czasów oraz konfrontacją z takimi stworzeniami jak np. tygrysy szablozębne czy mamuty.

 

Primitive to polska produkcja, której projektowaniem zajmuje się ekipa z Games Box S.A., dzieląc zarazem funkcję wydawcy owego tytułu z firmą Ultimate Games S.A. Gra przygotowywana jest z myślą o jednoosobowej zabawie, odznaczającej się zróżnicowaniem na polu zaimplementowanych mechanik. Gwoli ścisłości, rodzimi deweloperzy zapowiadają chociażby obecność aspektów survivalowych i eksploracyjnych, polowań czy walk, a także możliwość budowy schronień tudzież wytwarzania przedmiotów.

 


Produkcja ta śmigać ma na silniku Unreal Engine 5, a wykreowane z jego wykorzystaniem lokacje nie poskąpią nam ponoć należytych urozmaiceń, co przełoży się zarówno na okazje do wędrówki po przystrojonych zielenią terenach, jak też wśród oblodzonych górskich scenerii. W sięgających dziesiątki tysięcy lat wstecz realiach spotkamy charakterystyczne dla wziętej na warsztat epoki bestie, a także neandertalczyków i pierwszych przedstawicieli homo sapiens. Co równie ważne, możemy spodziewać się tutaj dynamicznych zmian pogodowych.

 

Póki co nie podano daty premiery Primitive, lecz wiadomo, że trwają prace nad wersją dedykowaną komputerom PC. „Blaszakowa” edycja posiada już zresztą stosowną kartę na platformie Steam, dzięki czemu aktualnie można ją tam dodawać do swojej listy życzeń. Pod uwagę brane jest ponadto wypuszczenie portów konsolowych, aczkolwiek konkretne decyzje odnośnie do powstania takowych wcieleń produkcji zostaną ujawnione w późniejszym terminie. Wspomniany we wstępie materiał video do obejrzenia poniżej.

 

 

8 komentarzy:

System komentarzy, tak jak cały blog, funkcjonuje na platformie Blogger, gdzie stosowane są zasady polityki prywatności Google.