niedziela, 22 października 2023

House Flipper – konsolowy debiut farmerskiego DLC

 


Choć House Flipper kupił graczy możliwością przeprowadzania remontów, twórcy tej produkcji nie wahają się rozszerzać jej o inne tematy. Stąd w kwietniu bieżącego roku pojawił się na komputerach PC dodatek, którego motyw przewodni stanowi troska o gospodarstwo rolne. Na tegoroczny październik przypadł zaś debiut konsolowych wersji Farm DLC, przeznaczonych dla posiadaczy Xboksów One i PlayStation 4.

 

Co istotne, rolniczy dodatek, który ekipy z Frozen Way i Frozen District przeniosły na konsole dzięki współpracy z firmą Console Way, nie zrywa z remontowaniem. A to dlatego, że swoje gospodarstwa stworzymy przekształcając uprzednio zaniedbane nieruchomości w dobrze prosperujące i malownicze farmy. Dzięki implementacji architektonicznej mechaniki możliwa też stała się rozbudowa domu o takie pomieszczenia jak garaż czy nowy pokój. Z kolei pistolet malarski usprawni malowanie ścian zewnętrznych, przyczyniając się do szybszego i wygodniejszego wykonania tej czynności.

 


Urządzanie gospodarstwa rolnego nie obędzie się przy tym bez służącej do wycinki drzew piły łańcuchowej, a także motyki, za którą chwycimy podczas uprawiania, odchwaszczania czy spulchniania ziemi. Natomiast zakupiwszy i posadziwszy nasiona, trzeba będzie pamiętać o podlewaniu rosnących roślin, co może równocześnie zaprocentować pod kątem finansowym. Nic bowiem nie stanie na przeszkodzie, by sprzedawać własne zbiory. Oprócz tego, rozkład naszych farmerskich zajęć obejmuje m.in. hodowlę zwierząt gospodarskich oraz konne przejażdżki.

 

Konsolowy port House Flipper – Farm DLC można nabyć – w zależności od wersji, którą chcielibyśmy mieć – na PlayStation Store (PS4) bądź w sklepie Microsoftu (XBO). Pozwolę sobie jeszcze napomknąć, że październikowa premiera dodatku na kolejnych urządzeniach została przy okazji uczczona stosownym zwiastunem.

 

 

4 komentarze:

System komentarzy, tak jak cały blog, funkcjonuje na platformie Blogger, gdzie stosowane są zasady polityki prywatności Google.