piątek, 26 kwietnia 2024

Majowa premiera Pool Party

 


O tym, że debiut gry imprezowej Pool Party przewidziano na tegoroczną wiosnę, wiadomo było już od pewnego czasu. Natomiast ostatnio doprecyzowano termin premiery owej produkcji i podano konkretny dzień jej nadejścia, co nastąpić ma 16 maja 2024 r. Wtedy to tytuł ten ukaże się zarówno na komputerach PC, jak też na konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox X/S oraz Nintendo Switch.


Pool Party to projekt autorstwa studia Lakeview Games, który ujrzy światło dzienne pod wydawniczym mecenatem firmy Mindscape. Podczas rozgrywki odbiorcom przyjdzie tu oddawać się przeróżnym zabawom w tytułowym ośrodku wypoczynkowym. Ale choć mamy do czynienia z imprezową propozycją, grać będzie można nie tylko w towarzystwie liczącym maksymalnie 4 osoby, które to przystąpią do sportowej rywalizacji. Pomyślano bowiem również o samotnych wilkach poprzez implementację trybu solowego.Co ciekawe, gracze przybiorą postać uroczych i zwinnych kul bilardowych, którym przydzielono poniekąd funkcję aktywnych urlopowiczów. Swoją drogą, będzie można także spersonalizować wygląd takiego wirtualnego alter ego, a to poprzez wybór preferowanego koloru oraz wyglądu. Jeśli zaś chodzi o mechanikę, ta ma być łatwa pod kątem nauki podstawowych zasad, lecz osiągnięcie mistrzostwa wymagać ma już więcej wysiłku. A zadania, jakie napotkamy, obejmą oparte na fizyce zmagania sportowe, wespół z bijatykami.


Warto wiedzieć, że twórcy zamierzają zaserwować nam zróżnicowane warianty rozgrywki. Możemy więc spodziewać się np. tenisa solo lub w duecie, przekazywania klątwy innym zawodnikom poprzez kontakt fizyczny, zawodów sumo czy pogoni za zapewniającym punkty posążkiem pewnego bożka. Więcej informacji na steamowej karcie wersji PC, a poniżej najświeższy zwiastun do obejrzenia.

 


2 komentarze:

  1. Bardzo taka ... pocieszna ;-). Pozdrawiam :-) .

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Też mam takie odczucia. Pozdrawiam :) /crouschynca

      Usuń

System komentarzy, tak jak cały blog, funkcjonuje na platformie Blogger, gdzie stosowane są zasady polityki prywatności Google.