czwartek, 4 kwietnia 2024

Nowości ze świata House Flipper

 


Krakowskie ekipy z Frozen Way i Frozen District przyszykowały nowości dla fanów pierwszej części serii House Flipper, przy czym niektóre już teraz zasiliły zawartość tego popularnego symulatora remontów. Otóż wraz z początkiem kwietnia, udostępniona została darmowa aktualizacja Reef Cottage, podczas gdy na czerwiec bieżącego roku zapowiedziano premierę nowego DLC – Pop Art Furniture Pack.


Reef Cottage Update

Reef Cottage, czyli najświeższa bezpłatna aktualizacja do podstawowego wydania gry, wprowadza nową posiadłość na sprzedaż, którą postawiono w otoczeniu rafy koralowej. Dzięki takiej lokalizacji, okna z niższych pięter budynku pozwolą popatrzeć na podwodne życie. Oprócz tego, oddana niedawno do dyspozycji graczy zawartość dorzuca dwa obiekty związane z zażywaniem odpoczynku. Ściślej rzecz ujmując, mowa o jacuzzi i solarium. A jeśli ktoś chciałby poczytać więcej informacji o pierwszej części serii House Flipper, to zapraszam do odwiedzenia jej witryny na platformie Steam.
Pop Art Furniture Pack

Zapowiedziane na tegoroczny czerwiec Pop Art Furniture Pack to DLC, które czerpie z prądu artystycznego pop-art i stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom zwolenników ceniących sobie awangardowe rozwiązania w sztuce dekorowania domostwa. W ramach tego dodatku gracze będą mogli liczyć na ponad 69 nowych obiektów, włącznie z postmodernistycznymi meblami. Wśród takowych rekwizytów znajdziemy – przykładowo – przeznaczony nie tylko do siedzenia fotel Funky czy stolik nocny Funky, zdolny pomieścić do trzech kotów, książek bądź innych rzeczy. Rynkowy debiut Pop Art Furniture Pack przewidziano – jak już pisałam – na czerwiec 2024 r. Stosowną kartę produktu na Steamie ulokowano pod tym adresem.Przy okazji przypominam, że pop-artowa paczka nie jest jedynym DLC, jakie powinno w 2024 r. zasilić pierwszego House Flippera. W ubiegłym miesiącu ogłoszono wszak, że trwają prace nad kulinarno-restauracyjnym dodatkiem. O Dine Out DLC, bo taką nazwą opatrzono ową zawartość, pisałam wtedy zresztą na moim blogu.


6 komentarzy:

System komentarzy, tak jak cały blog, funkcjonuje na platformie Blogger, gdzie stosowane są zasady polityki prywatności Google.