środa, 14 marca 2018

Motorbike Garage Mechanic Simulator już na SteamFani motocykli potrafią oddawać się swojej pasji nie tylko poprzez dosiadanie jednośladów i odjeżdżanie w siną dal, by poczuć nieskrępowaną wolność, ożywczy wiatr we włosach czy cokolwiek innego przyjemnego. Często lubią też po prostu podłubać przy własnych maszynach, dopieszczając je z troską o przeróżne detale. I to właśnie do takich osób, którym marzą się sesje w warsztacie, skierowana jest gra Motorbike Garage Mechanic Simulator, od 14 marca dostępna na platformie Steam.

Wyżej wymieniony tytuł to owoc prac niezależnego studia Dev4Play z Warszawy, które wypuściło swój projekt pod wydawniczą pałeczką innej rodzimej firmy, a konkretnie specjalizującego w „indykach” Fat Dog Games. Jak jednoznacznie informuje nazwa produkcji, przeniesiemy się tutaj pod dach garażu, gdzie spróbujemy sił w roli mechanika motocyklowego. Według obietnic twórców, gracze powinni nastawić się na realistyczny symulator techniczny, który umożliwia serwisowanie wiadomych pojazdów, wymianę wybranych części, a nawet składanie motorów od zera.


Jak przystało na złożoną symulację, choppery, bo takim typem motocykli przyjdzie nam się zająć, zostały potraktowane z odpowiednią skrupulatnością. Dla każdego modelu pojazdu przewidziano bowiem 260 części zamiennych, począwszy od ram, a kończąc na malutkich śrubkach. Oprócz tego, prawie wszystkie komponenty występują w wielu wersjach, co daje łącznie ponad 600 wariantów. Do naszej dyspozycji oddano również malarnię oraz laptop, przy pomocy którego zamówimy niezbędne elementy, wypatrując korzystnych ofert. Zadowolenie klientów procentować ma natomiast zarówno napływem gotówki, jak i gromadzeniem punktów doświadczenia. Szczególnie ciekawie zapowiada się ten drugi licznik, gdyż wzrost EXP przekłada się na obecność trudniejszych zleceń od klientów.

Jeśli kogoś kusi taka robota, przypominam, że Motorbike Garage Mechanic Simulator można już kupować za pośrednictwem Steama (PC), a do karty produktu zaprowadzi Was ten link. Dodam, iż z okazji premiery przygotowano promocję, pozwalającą nabyć grę 20% taniej. Obniżka, w ramach której sprawimy sobie ową produkcję za 39,99 zł, potrwa do 21 marca, zaś później cena wróci do standardowej kwoty równej 49,99 zł.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

System komentarzy, tak jak cały blog, funkcjonuje na platformie Blogger, gdzie stosowane są zasady polityki prywatności Google.