piątek, 26 lipca 2019

Catch a Duck i Garage Mechanic Simulator na Switchu


Polska firma Ultimate Games kontynuuje wypuszczanie na Nintendo Switch gier pod swoim wydawniczym mecenatem. Ostatnie dni tegorocznego lipca zarezerwowała zaś dla dwóch pozycji w wersji dedykowanej japońskiej konsoli. Jednym z owych tytułów jest wymagająca sprytu zręcznościówka Catch a Duck, która przydzieli graczowi rolę cwanego lisa. Drugi to natomiast propozycja skierowana do sympatyków grzebania w samochodowych bebechach oraz naprawiania czterech kółek, czyli Garage Mechanic Simulator.
 
Screen z gry Catch a Duck

Catch a Duck
Producentem Catch a Duck jest rzeszowskie studio All Those Moments, któremu to zawdzięczamy powstanie gry zręcznościowej Bouncy Bob oraz przygodówki Earthworms. Jak wyżej wspomniałam, ten przystrojony ręcznie rysowaną grafiką tytuł pozwoli wskoczyć w futro rudego, leśnego chytruska. Podczas zabawy pomożemy naszemu liskowi zdobyć pożywienie, uczestnicząc w polowaniu na kaczki. Niemniej łowiectwo nie sprowadzi się jedynie do szybkiego dorwania zdobyczy, bo wpierw trzeba zmyślnie uporać się z napotykanymi na planszach przeciwnikami. Stąd klucz do udanego zaliczenia 25 poziomów, jakie przygotowali twórcy, tkwi w zręcznym używaniu kryjówek i pułapek. A wszystko po to, żeby wywieść w pole myśliwych oraz inne dzikie zwierzęta (niedźwiedzie tudzież wilki). Switchową premierę Catch a Duck zaplanowano na 29 lipca, a jeżeli ktoś rozważałby sprawienie sobie takowej edycji, informuję, że będzie można ją nabyć za pośrednictwem Nintendo eShop.Garage Mechanic Simulator
Jak dobitnie wskazuje nazwa produkcji, gra autorstwa krakowskiego studia InImages zabiera odbiorców pod dach warsztatu samochodowego. Czym zajmiemy się w trakcie rozgrywki? Ano musimy zakasać rękawy i wziąć się do roboty. Wykonując obowiązki mechanika, staniemy bowiem przed takimi wyzwaniami jak oczywiście naprawa czy zamiana niesprawnych części aut. Warto jednocześnie nadmienić, że rodzimi deweloperzy i wydawca obiecują nie tylko różne modele samochodów, lecz także ponad 200 komponentów do wykorzystania przy majstrowaniu w obsługiwanych wózkach. Co więcej, dostaniemy szansę rozwijania naszego serwisu, a pomyślne modernizowanie warsztatu może tu zaprocentować rozkręceniem biznesu przez duże B. Jeśli chodzi o przyszykowane przez InImages zlecenia, w tej materii gra oferować ma ponoć należyty urodzaj, włącznie z obecnością zadań specjalnych. Garage Mechanic Simulator jest już dostępne w wersji dla Switcha, trafiając na japoński sprzęt z dniem 26 lipca bieżącego roku. Karta produktu w sklepie Nintendo mieści się pod tym adresem.

2 komentarze:

System komentarzy, tak jak cały blog, funkcjonuje na platformie Blogger, gdzie stosowane są zasady polityki prywatności Google.