środa, 31 lipca 2019

Giants Uprising – zemsta olbrzyma w drodze na PCSympatycy gatunku hack’n’slash mogą dopisywać nową pozycję do swoich list z wartymi uwagi tytułami. Mowa o Giants Uprising, pozwalającym graczom wcielić się w ogromnej postury jegomościa. Pieczę nad tym projektem sprawuje zaś polskie VARSAV Game Studios, w którego to portfolio figuruje szykowane na końcówkę 2019 roku Bee Simulator. Póki co nie podano daty premiery Giants Uprising, ale wiadomo, iż produkcji tej powinni wypatrywać użytkownicy komputerów PC.

Akcja gry zostanie osadzona w fantastycznym uniwersum, gdzie ludziom udało się przez długi czas wieść pomyślną egzystencję. Naturalną koleją rzeczy zaczęli więc zajmować coraz większe połacie terenu, a w konsekwencji pobudowali swoje siedziby nawet na tych obszarach, które uchodziły za własność olbrzymów. Stało się tak dzięki przekonaniu, że nad wyraz rosłe istoty już się nie pokażą i nie zrobią nikomu krzywdy. Los postanawia jednak dać ludzkości solidnego prztyczka w nos, wybudzając z ponad 200-letniego snu pewnego Giganta. Ten natomiast nie jest zachwycony aktualnym obrazem świata, bo nie dość, że pełno różnych wiosek i miast, to na dokładkę, innych olbrzymów zbytnio nie widać. Stąd też nerwy puszczają mu do takiego stopnia, iż decyduje się urządzić nielichą rozwałkę.


Kierując żądnym zemsty olbrzymem, będziemy siać zniszczenie, by ukarać ludzką rasę za ich nadmierną ekspansję i pakowanie się na cudze włości. Wprawdzie taki grywalny bohater potrafi nieźle namieszać zwykłym tupnięciem nóżki czy machnięciem pięścią, lecz nie pogardzi także innymi narzędziami destrukcji. W ruch pójdą zatem miecze, maczugi, kusze tudzież tarcze, które przydadzą się nie tylko podczas rozprawiania się z pojedynczymi jednostkami, ale i przy burzeniu większych siedlisk ludzkich. Co istotne, nasze postępy będą nagradzane zdobywaniem stosownego doświadczenia oraz nowych umiejętności. Zbieranie surowców zaprocentuje z kolei możliwością ulepszania ekwipunku, a polowania to droga do napełnienia żołądka – wszak trzeba dobrze podjeść, by mieć odpowiednio dużo sił na realizację tej mścicielskiej misji.

W Giants Uprising wybierzemy swoją postać spośród rozmaitych przedstawicieli rasy Gigantów, a różnice pomiędzy nimi obejmą zarówno aparycję, jak i posiadane talenty czy preferencje względem uzbrojenia. Co do dostępnych trybów rozgrywki, nie zabraknie tutaj zabawy dla singli ani sesji multiplayer. Steamowa karta produktu ulokowana została pod tym adresem, a poniżej można obejrzeć zwiastun promujący grę.4 komentarze:

 1. Oh what a nice post! I love everything :)


  Saw your blog and thought if you would like to follow each other? Follow me and I'll follow back asap. Let me know what you think. I'd love to hear something from you! :)
  www.cielofernando.com
  FACEBOOK | INSTAGRAM

  OdpowiedzUsuń
 2. Czuję się zaintrygowana :D mogę być gigantem i niszczyć wszystko :D

  OdpowiedzUsuń

System komentarzy, tak jak cały blog, funkcjonuje na platformie Blogger, gdzie stosowane są zasady polityki prywatności Google.