piątek, 22 października 2021

Aquarium Designer już na pecetach

 


Tak jak ogłaszano, światło dzienne ujrzała 21 października gra symulacyjna Aquarium Designer, której producentem jest Sigur Studio, a za której wydaniem stoją Games Operators i PlayWay S.A. Zainteresowani akwarystyką mogą zatem spróbować teraz swoich sił w projektowaniu wirtualnego akwarium oraz dbaniu o komfort pływających w nim ryb. Tytuł ten ukazał się na komputerach PC i jest dostępny do kupienia za pośrednictwem platformy Steam.

 

Na moim blogu wspominałam swego czasu o owej produkcji, lecz pozwolę sobie przytoczyć dziś kluczowe informacje dotyczące projektu autorstwa ekipy z Sigur Studio. Co szczególnie istotne, twórcy obiecują tutaj sporą swobodę dla naszej wyobraźni, jeśli chodzi o szykowanie własnego akwarium. A to dlatego, że możemy podejmować decyzje w kwestii kształtów oraz rozmiarów takowych zbiorników wodnych. Rzecz jasna, należy także pamiętać dekoracjach i wyposażeniu, obejmujących takie elementy jak – przykładowo – różne figurki, odżywki, pompy czy filtry. A kiedy już umieścimy w naszym dziele ryby, musimy, co zrozumiałe, dopilnować tego, by sprowadzone tam gatunki poczuły się niczym w naturalnym środowisku, funkcjonując w możliwie najdogodniejszych dla siebie warunkach.

 


Poza tym, warto wiedzieć, że w trakcie rozgrywki nie poprzestaniemy wyłącznie na budowie swojego prywatnego akwarium. Aquarium Designer nie ogranicza się bowiem do czysto hobbystycznych aspektów takiego rodzaju zajęcia. Stąd można również, a nawet trzeba – o ile zależy nam na zdobyciu kasy – rozszerzyć akwarystyczną działalność o przyjmowanie profesjonalnych zleceń. Nasze usługi będziemy zaś świadczyć rozmaitym klientom, w tym m.in. hotelom, biurom czy multimilionerom. Zgodnie z ideą dowolności na gruncie tworzonych zbiorników, zróżnicowanie nie ominie też potrzeb zleceniodawców. Bo gdy jeden z nich zażyczy sobie skromnego i zarazem małego akwarium, drugiemu zamarzy się coś ze znacznie większym rozmachem.

 

Jak zasygnalizowałam we wstępie, pecetowi gracze, których kusi taka formuła rozrywki, mogą nabyć tę propozycję, odwiedzając Steama. Natomiast poniżej podrzucam zwiastun wypuszczony z okazji premiery.

 

 

15 komentarzy:

 1. Bardzo ciekawa propozycja. Filmik jest zwłaszcza bardzo zachęcający. Myślę, że faktycznie gra znajdzie swoich odbiorców. Ja zaś z łezką w oku wspominam gry na telegazetach , oraz podłączane pod telewizor. Serdecznie pozdrawiam , miłego weekendu. Ja mam mieć aktywny dość.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Również pozdrawiam i życzę pomyślnego weekendu. Oby udało Ci się wypocząć w te dni, mimo że ma być aktywny. No i aby upłynął on w przyjemnej atmosferze :)

   Usuń
 2. Interesująca propozycja dla fanów takich gier. Ja bym się chyba zanudziła, bo to trochę nie moje klimaty. Wolę, jak w grach jest dużo akcji. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja właśnie lubię takie spokojniejsze gry, choć przed tymi dynamiczniejszymi też sie nie wzbraniam. :)

   Usuń
 3. Gra wydaje się być ciekawa :D
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. znów grafika mnie czaruje - choć temat mniej... ale grafika jest super przejrzysta... ach

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam gry, w których zajmuje się akwarium, ale z taką grafiką jeszcze nie grałam 😁

  OdpowiedzUsuń

System komentarzy, tak jak cały blog, funkcjonuje na platformie Blogger, gdzie stosowane są zasady polityki prywatności Google.