poniedziałek, 23 lipca 2018

Yet Another Zombie Defense HD na Switchu w 2019 r.Niezależne Awesome Games Studio z Krakowa nie ustaje w zdobywaniu przychylności coraz szerszego grona odbiorców, a to za sprawą decyzji o wprowadzeniu na kolejną platformę projektu pt. Yet Another Zombie Defense HD. Po wersjach dla komputerów PC i konsol Xbox One, które to zaowocowały ponad milionem sprzedanych kopii, możemy spodziewać się edycji dedykowanej Nintendo Switch. Premiera tej zręcznościowej strzelanki na sprzęcie japońskiej firmy nastąpić ma zaś w przyszłym roku.

Produkcja autorstwa rodzimych deweloperów to gra akcji, w której świat obserwujemy z perspektywy lotu ptaka. Jednakże liczy się tutaj nie tylko refleks, lecz również zdolność do taktycznego planowania. A wszystko po to, by jak najlepiej poradzić sobie w obliczu zombie apokalipsy. Dlatego za dnia zajmiemy się kupowaniem podręcznego oręża oraz rozstawianiem umocnień, które dodatkowo ochronią nas przed hordami żywych trupów (barykady, wieżyczki strzelnicze itp.). Noce, co zrozumiałe, stanowią natomiast okazję do przetestowania naszych rekwizytów w starciu z nadciągającymi falami zombiaków.


Decydując się na podjęcie tej nierównej walki, powinniśmy być świadomi dwóch podstawowych rzeczy: dobrej i raczej złej. Mniej wesoła wiadomość jest taka, że głodne truposze zapewne dopną wreszcie swego, przystępując do stołowania. Dobra informacja dotyczy z kolei tego, iż jak najbardziej warto zadbać o to, by nie stać się przedwcześnie zombiaczą kolacją. Bo im więcej niemilców utłuczemy, tym lepiej dla naszej punktacji, a także miejsca w rankingu najtwardszych zawodników. Co istotne, odpieranie wrogów za pomocą miotaczy ognia, strzelb i szeregu innych broni nie musi odbywać się w pojedynkę. Produkcja oferuje bowiem zarówno tryb single, jak i lokalnego oraz sieciowego co-opa do czterech graczy.

Póki co zostało jeszcze parę miesięcy do wypuszczenia tytułu na Nintendo Switch, więc posiadacze tych urządzeń muszą uzbroić się w cierpliwość. Niemniej każdy zainteresowany, kto spędza wolny czas przy PC lub XBO, może zagrać w Yet Another Zombie Defense HD na owych platformach. Obecnie dostępne edycje zakupimy odpowiednio w sklepach Steam i Microsoft Store. A poniżej do obejrzenia najświeższy trailer, który opublikowano w związku zapowiedzią wersji dla użytkowników Switcha.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

System komentarzy, tak jak cały blog, funkcjonuje na platformie Blogger, gdzie stosowane są zasady polityki prywatności Google.