niedziela, 23 września 2018

Zero Killed – wpierw wczesny dostęp, premiera trochę późniejZmieniły się ostatnio plany co do daty wydania Zero Killed, taktycznej, sieciowej strzelanki dla posiadaczy sprzętu VR. Zamknięta beta wzbudziła bowiem duże zainteresowanie ze strony graczy, co skłoniło deweloperów do uprzedniego udostępnienia tytułu w ramach usługi Steam Early Access.

Jak to w takich sytuacjach bywa, twórcy pragną doszlifować różne rzeczy, by gotowy produkt możliwie najlepiej odzwierciedlał oczekiwania odbiorców. Gdyńskie studio Ignibit, które zajmuje się projektowaniem Zero Killed, bacznie śledziło reakcje graczy podczas fazy zamkniętych beta testów. Nie uszedł im zatem uwadze fakt, iż zgromadzona wokół tytułu społeczność chciałaby dalej uczestniczyć w procesie tworzenia produkcji, a także służyć zespołowi deweloperskiemu opiniami i radami odnośnie do ewentualnych poprawek. W związku z powyższym, Zero Killed zawita najpierw do wczesnego dostępu na Steamie, co nastąpi niebawem, bo już 3 października. Na pełnoprawną premierę też zresztą nie będziemy szczególnie długo czekać, skoro wyznaczono ją na 30 listopada bieżącego roku.


Zero Killed to reprezentant gatunku FPS, dedykowany multiplayerowej zabawie oraz sprzętowi do wirtualnej rzeczywistości. Wskoczymy tutaj w buty jednego z byłych najemników, nazywających siebie „Zerami”. Ludzie ci żyją poza prawem i okupują zrujnowany region, gdzie swego czasu wykonywali zlecenia dla wielkich firm, łasych na tamtejsze zasoby cennego pierwiastka Petronium. Co się tyczy walk toczonych w trybie multiplayer 4 vs. 4, do sukcesu przybliży nas nie tylko dobry zmysł taktyczny, ale i udana praca zespołowa. Tworząc drużynę, do wyboru będziemy mieć 10 zróżnicowanych postaci (m.in. hakera, eksperta od karabinów szturmowych czy gościa od materiałów wybuchowych). Oprócz tego, rodzima pozycja zaoferuje chociażby bogaty asortyment przydatnego sprzętu (spluwy, sonary, miny itp.), realistyczne interakcje i płynne poruszanie się po środowisku gry.

Jako że do wypuszczenia Zero Killed na Steam Early Access pozostało jeszcze trochę czasu, nadal można dołączać do wyżej wspominanych beta testów. Takowe zapisy prowadzone są za pośrednictwem oficjalnej witryny produkcji, natomiast steamową kartę produktu znajdziecie pod tym adresem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

System komentarzy, tak jak cały blog, funkcjonuje na platformie Blogger, gdzie stosowane są zasady polityki prywatności Google.