piątek, 6 marca 2020

Ultimate Fishing Simulator będzie mieć kontynuację
Wydawca Ultimate Games ogłosił, że trwają obecnie prace nad Ultimate Fishing Simulator 2. Kontynuacją tytułu o wędkarskiej tematyce, który nie tylko osiągnął satysfakcjonujące wyniki sprzedaży, ale też spotkał się z pozytywnym odzewem ze strony graczy. Według oficjalnych informacji, następca popularnego symulatora łowienia ryb zawitać ma wpierw na komputery PC, trafiając w II połowie 2020 roku do usługi Steam Early Access. Natomiast w 2021 roku powinniśmy spodziewać się debiutu gry na kolejnych platformach, a konkretnie na konsolach Nintendo Switch, PlayStation 4 i 5, Xbox One oraz Xbox Series X.

Jak to często z sequelami bywa, Ultimate Fishing Simulator 2, za przygotowaniem którego stoi polskie studio MasterCode, powstaje zgodnie z zasadą „więcej i lepiej”. Stąd obietnica rozrywki na wyższym niż poprzednio poziomie, co przejawi się przez wprowadzenie szeregu usprawnień technicznych oraz rozmaitych nowości. Wśród atrakcji, jakie zaoferować ma nam druga odsłona tej ciepło przyjętej, wędkarskiej marki, wymieniane są chociażby nowe systemy dynamicznej wody i sztucznej inteligencji ryb, a także znaczące ulepszenia na gruncie warstwy graficznej ogółem. Możemy zatem oczekiwać jeszcze większej troski o wizualne detale, jeśli chodzi m.in. o oddany do dyspozycji gracza sprzęt czy projektowane na bazie autentycznych miejsc łowiska.

Warto zarazem nadmienić, że mapy, jakie to szykuje rodzima ekipa, zezwolą na zarzucanie wędki o różnych porach roku. Oprócz tego, zapowiedziano implementację mechanizmu bytowania ryb, w ramach którego nasze potencjalne zdobycze będą poruszać się po łowisku w oparciu o zwiększające realizm parametry, np. preferencje gatunkowe czy pora dnia. Co ważne, twórcy zamierzają uraczyć odbiorców pozycją, która zadowoli nie tylko grono fanów wędkowania. Dlatego pojawi się też dodatkowy, odpowiednio uproszczony tryb dla nowych graczy, którzy nie są za pan brat ani z prawdziwym, ani z wirtualnym łowieniem. W każdym razie, zainteresowanych dorzuceniem Ultimate Fishing Simulator 2 do listy życzeń na Steamie, zapraszam do sprawdzenia tamtejszej karty tego tytułu. Zwiastun promujący grę do obejrzenia poniżej.


16 komentarzy:

 1. O grze o łowieniu rybek jeszcze nie słyszałam xD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czasami takie też się pojawiają, acz nie tak często jak te o ratowaniu różnych światów itp.

   Usuń
  2. Zastanawia mnie tylko czy to nei monotonna gra

   Usuń
  3. Na pewno nie dla kogoś, kto jest pasjonatem wędkarstwa. Takie osoby w pierwszej kolejności docenią atrakcje w rodzaju różnych technik łowienia itp. :)

   Usuń
  4. Gra ma też być przystępna dla nowych graczy, ale jeśli chodzi o takie osoby, to po ów tytuł zapewne sięgną ci, których w jakimś stopniu kusi wędkarska tematyka.

   Usuń
  5. Myślę, że nie tylko... Ci którzy lubią nowinki również powinni być zainteresowani :)

   Usuń
 2. Mój tata byłby zachwycony, chociaż pewnie dla wędkarza to ledwo namiastka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiadomo - to nie to samo, co prawdziwe wędkowanie. Jednakże twórcy pragną też wyjść naprzeciw oczekiwaniom fanów łowienia ryb. Stąd można np. liczyć na różne techniki łowienia.

   Usuń
 3. Hej hej ;)
  Julitko wszystkiego najlepszego ;)
  Gra może być ciekawa !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję i Tobie również życzę wszystkiego dobrego. Pozdrawiam! :)

   Usuń
 4. Chyba kiedyś w coś takiego łamane na podobnego grałam :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja kiedyś w coś innego o takiej tematyce też trochę grałam, ale niestety już nie pamiętam tytułu.

   Usuń
 5. Ja lubie lowic ryby, ale tylkk wirtualnie☺️

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja na żywo nawet nigdy nie łowiłam. Więc też preferuję wirtualne wersje.

  OdpowiedzUsuń
 7. No ni - nawet w realu łapanie ryb to dla mnie jakieś horrendum

  OdpowiedzUsuń

System komentarzy, tak jak cały blog, funkcjonuje na platformie Blogger, gdzie stosowane są zasady polityki prywatności Google.