czwartek, 20 kwietnia 2023

Animal Shelter Simulator i Road Builder wkraczają na Switcha

 

Na bieżący tydzień przypadają debiuty gier Animal Shelter Simulator i Road Builder na Nintendo Switch. Oba tytuły dały się wcześniej poznać posiadaczom innych platform, przy czym pierwsza z wymienionych produkcji umożliwia kierowanie schroniskiem dla psów oraz kotów, a druga polega na logicznym tworzeniu systemu drogowego. Za przygotowanie i wydanie ich switchowych portów odpowiada polska firma Ultimate Games S.A.

 

Animal Shelter Simulator

Animal Shelter  Simulator to pozycja zaprojektowana przez rodzime studio Games Incubator. Gra ukazała się pierwotnie na komputerach PC, a następnie zawitała na konsole Xbox i PlayStation. Wypuszczenie wydania na Switcha ustalono natomiast na 21 kwietnia 2023 r. O tejże zabawie w prowadzenie schroniska pisałam już na blogu, lecz przypomnę, iż zajmiemy się tutaj opieką nad bezpańskimi zwierzętami (aktywności stricte rozrywkowe, karmienie, leczenie itp.), by finalnie znaleźć dla naszych podopiecznych odpowiednie domy. Co więcej, koty i psy, o które musimy zadbać, posiadają indywidualne cechy i statystyki. Oprócz tego, symulacyjny gameplay obejmuje kwestie ekonomiczne, a także tryb budowy, za sprawą którego postawimy na terenie schroniska nowe budynki oraz obiekty. Zainteresowani switchowym wcieleniem produkcji nabędą je w sklepie Nintendo.

 

 

 

Road Builder

Road Builder to gra logiczna, która pojawiła się wpierw na pecetach jako owoc prac polskiej ekipy z MS Games. Jak nadmieniłam we wstępie, nasze zadanie polega tu na łączeniu dróg i tworzeniu skrzyżowań oraz węzłów komunikacyjnych. Wszystko po to, by zapewnić maksymalnie najlepszy, pod kątem płynności, ruch, przy zachowaniu możliwie największej efektywności. Według oficjalnych informacji, do naszej dyspozycji oddane zostaną rozmaite warianty dróg, sygnalizacji świetlnej i skrzyżowań, co wiąże się z możliwością przechodzenia poszczególnych poziomów na różne sposoby. Produkcja ta oferuje ponad 45 etapów do ukończenia, a jej kartę na Nintendo eShop można znaleźć pod owym odnośnikiem. Przeznaczona na Switcha wersja ujrzy światło dzienne 22 kwietnia 2023 r.

 

 

9 komentarzy:

 1. Ciekawie te gry się zapowiadają Julito, pozdrowienia :-) .

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. Podejrzewam, że szczególnie opieka nad schroniskiem dla zwierząt je zaciekawi :)

   Usuń
 3. Lubie gry symulacyjne ze zwierzętami, tylko czasu niestety nie mam by grać;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Najbardziej zaciekawiła mnie 1 pozycja. Super pomysł na grę. Łykam ją

  Kasinyswiat

  OdpowiedzUsuń

System komentarzy, tak jak cały blog, funkcjonuje na platformie Blogger, gdzie stosowane są zasady polityki prywatności Google.