piątek, 14 sierpnia 2020

Pizza Simulator na komputerach i konsolach w 2021 r.

 

Na przyszły rok zapowiedziana została premiera polskiej gry Pizza Simulator, w której to zajmiemy się podbijaniem świata kulinarnego biznesu, a także serwowaniem klientom tytułowych dań. Produkcja ta zawitać ma wtedy nie tylko na komputery PC, lecz również na konsole Nintendo Switch, Xbox oraz PlayStation. Co się tyczy dwóch ostatnich z wyżej wymienionych platform, nie podano jednak na razie, jakie generacje sprzętu firm Microsoft i Sony brane są pod uwagę.

Pizza Simulator to projekt, nad którym pracuje rodzime Gaming Factory S.A., piastując równocześnie stanowisko wydawcy tej pozycji. Od strony mechaniki, twórcy szykują dla odbiorców połączenie ekonomicznej strategii z elementami symulatora. Podczas rozgrywki wcielimy się tutaj w kierownika pizzerii i przystąpimy do rozkręcania własnego lokalu gastronomicznego. Zgłębiając arkana restauracyjnej branży, zmierzymy się z szeregiem różnych obowiązków. Nic zresztą dziwnego, zwłaszcza że konkurencja spać nie zamierza. A skoro już o rywalizacyjnym aspekcie mowa, dodam, iż deweloperzy przewidują obecność specjalnego rankingu graczy, porównującego cennik, tempo dostaw oraz oceny obsługiwanej klienteli.

 


Zadania, jakie spadną na nasze kierownicze barki, obejmą choćby działalność marketingową, gdyż udane rozreklamowanie pizzerii niewątpliwie ułatwi drogę do sukcesu. Co równie ważne, trzeba będzie pamiętać o posiadaniu wykfalifikowanych pracowników, a także o pilnowaniu spraw finansowych i tego, by dostarczać zamówienia ze swojej restauracji na czas (poprzez skrupulatne planowanie tras czy zatrudnianie większej liczby kurierów). Poza tym, skorzystamy z rozmaitych opcji, dzięki którym nasz lokal zyska indywidualne rysy i szansę na wyróżnienie się wśród innych jadłodajni. Nie zabraknie też okazji do przyrządzania przeróżnych pizz, mając do dyspozycji ponad 50 składników.

Po dodatkowe informacje i screeny odsyłam do witryny pecetowej wersji gry w serwisie Steam, gdzie aktualnie można dopisywać tytuł spod szyldu Gaming Factory do swojej listy życzeń. A poniżej podrzucam oficjalny zwiastun tej produkcji.

 

18 komentarzy:

 1. Lubię wszystko co z pizzą związane, więc chętnie zagrałabym w tą grę ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gra całkiem ciekawa :D
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też widzę w niej potencjał. Pozdrawiam cieplutko. :)

   Usuń
 3. Odpowiedzi
  1. Dokładnie. Swoją drogą, kiedyś grałam w grę z ukrytymi obiektami o tematyce kulinarnej - Gourmet Chef Challenge. Tak ładnie tam namalowano różne produkty żywnościowe, że można było zgłodnieć od patrzenia na nie. :)

   Usuń
 4. Przepadam za podobnymi grami, symulatorami jedzenia. Na telefonie mam mnóstwo gier z prowadzeniem restauracji, robieniem fast foodów, etc. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli jest duża szansa, że gra zaskarbi sobie Twoją sympatię. :)

   Usuń
 5. Odpowiedzi
  1. Cóż, może co innego Cię więc zainteresuje w następnych wpisach. :)

   Usuń
 6. To będzie pewnie ekstra gra. Uwielbiam takie proste gry do totalnego odmóżdżenia się!

  Zapraszam: czytanko.pl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też liczę, że gra okaże się rzeczywiście ciekawa. :)

   Usuń
 7. Lubię symulatory i lubie pizze

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak więc całkiem możliwe, że dobrze bawiłabyś się przy tej grze. :)

   Usuń
 8. Akurat w tej kwestii wolę pizzę jeść xD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co prawda taka komputerowa - o ile wygląda smakowicie - też może narobić apetytu, lecz tej niestety zjeść się nie da. :D

   Usuń
 9. Wydaje się całkiem fajna:D Kiedyś była taka gra żeby upiec jak najwięcej pizzy i nie pomylić zamówienia klientów hehe:D Uwielbiałam to za dzieciaka <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak więc Pizza Simulator również może Ci się spodobać, kiedy gra ujrzy już światło dzienne. :)

   Usuń

System komentarzy, tak jak cały blog, funkcjonuje na platformie Blogger, gdzie stosowane są zasady polityki prywatności Google.