piątek, 18 października 2019

RAWR-OFF – imprezowa rozrywka wkracza na SwitchaW tym tygodniu swojej wersji na Nintendo Switch doczekało się niezależne Rawr-Off, które powinno zaciekawić fanów niedzielnego grania, a także zwolenników sesji w większym gronie. Jak podaje wydawca produkcji – warszawska firma No Gravity Games, ów casualowy tytuł imprezowy sprawdzi się nie tylko podczas zabawy w trybie przenośnym, lecz również telewizyjnym. Grę odpalimy ponadto na młodszym i mniejszym wcieleniu japońskiej konsoli – Nintendo Switch Lite.

Rawr-Off, które zadebiutowało na Switchu 18 października tego roku, dało się wcześniej poznać użytkownikom urządzeń mobilnych z systemami Android oraz iOS. Jeśli chodzi o mechanikę, zaprojektowana przez Yokai Games pozycja pozwala graczom walczyć przy pomocy tzw. „fal mocy”. Co ważne, w trakcie tutejszych starć można, a nawet trzeba sabotować oponentów – czy to choćby zamrażając wrogów, czy to podbierając im amunicję. W każdym razie, do zwycięstwa zawiodą nas przede wszystkim spryt, zręczność i zdolność szybkiego reagowania. Warto przy tym nadmienić, że – prócz zbierania klasycznej amunicji – nie zabraknie też power-upów. Z kolei wśród postaci, które mamy do wyboru, figurują takie stwory jak przykładowo Baby Cthulhu, Schrodinger's Cat, Cosmic Dog Unicorn czy Zombie Laika. Różnice pomiędzy nimi nie kończą się na samej nazwie ani na wyglądzie, bowiem w grę wchodzą jeszcze charakterystyczne dla poszczególnych istot talenty.

Jak wspomniałam we wstępie, tytuł ten skierowany jest głównie do takich osób, które chciałyby umilić sobie czas na wspólnym relaksie w towarzystwie kumpli lub/i krewnych. Niemniej nie zapomniano również o trybie solowym, umożliwiającym doskonalenie swych umiejętności i ścieranie się ze sztuczną inteligencją. Zainteresowani nabędą grę drogą dystrybucji cyfrowej w sklepie Nintendo (standardowa cena produktu wynosi 11,99 zł / 2,99 euro / 2,99 dolarów). Dodatkowo wydawca ogłosił, że przewidziano promocję dla posiadaczy jednej z trzech następujących gier: Exorder, Pirates: All Aboard!, Dream Alone. Jeśli więc ktoś ma już na Switchu którąś z powyższych propozycji, to – według oficjalnych informacji – może dzięki temu zakupić Rawr-Off 50% taniej.
8 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Masz rację, sympatycznie to wygląda. Tak akurat do zabawy w wesołej atmosferze. :)

   Usuń
 2. Znam osoby, które by ją pokochały ❣

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli lubią tego typu gry, to jest spore prawdopodobieństwo, że ów tytuł może im przypaść do gustu. :)

   Usuń
 3. Fajna, mozna wykorzystac na imprezie ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie - w sam raz do zabawy ze znajomymi lub rodziną. :)

   Usuń

System komentarzy, tak jak cały blog, funkcjonuje na platformie Blogger, gdzie stosowane są zasady polityki prywatności Google.