wtorek, 3 października 2017

Trancelation – nietuzinkowe szaleństwo w produkcjiTrancelation, którego tworzeniem zajmuje się warszawskie studio MythicOwl, to pozycja skierowana nie tylko do fanów hardcorowych zręcznościówek, lecz również osób ceniących sobie oryginalne pomysły w wirtualnej branży. Małą próbkę tej psychodelicznej zabawy już teraz pokazuje teaser trailer, a jeszcze więcej zasmakujemy podczas tegorocznej edycji targów PGA, gdzie zostanie zaprezentowane hands-on demo.

Idea, jaka przyświeca deweloperom, polega na zaserwowaniu graczom wymagającej i dynamicznej rozrywki, która, pomimo wyciskania siódmych potów, nie pozwoli oderwać się od monitora. Dzięki temu porażka nie zniechęci, a wręcz przeciwnie – sprawi, że człowiek zapragnie dalej płynąć z szalonym rytmem. Jak wspomniałam, Trancelation jest grą zręcznościową, która stara się wyróżniać na tle pobratymców. O powiew świeżości szczególnie zadba podstawowy tryb, gdzie szybki refleks i precyzyjne działanie posłużą do łączenia słów w logiczne pary. Prócz dania głównego, należy spodziewać się wariantu dodatkowego, który umożliwi zbieranie krążków na mapie. Co istotne, w grze nie zabraknie wrogów i innego rodzaju przeszkód, lecz dostaniemy też na szczęście wspomagacze w postaci bomb, tarczy tudzież bonusowych żyć. A wszystko to odbędzie się przy akompaniamencie transowej muzyki i w neonowej oprawie wizualnej.


Jeśli chodzi o imprezę Poznań Game Arena (6-8 października 2017 r.), ekipa z MythicOwl zaprasza zainteresowanych na stoisko 54, w hali 5A. Tam bowiem będzie można po raz pierwszy przetestować demo, obejmujące trzy poziomy o odmiennej tematyce i różnym stopniu skomplikowania. „Targowe” levele mają pochodzić z głównego trybu rozgrywki, który bazuje na słownych skojarzeniach pod presją czasu. Amatorów pamiątek zapewne zainteresuje fakt, iż nikt nie opuści stoiska Trancelation z pustymi rękami. Każdemu gościowi przypadną fosforyzujące upominki, ale na tym nie kończą się oferowane atrakcje, bo producenci zorganizują także konkurs. Mianowicie codziennie, w trakcie trwania PGA 2017, jedna osoba, która uzyska najlepszy wynik na trzecim poziomie gry, stanie się posiadaczem klawiatury BlackWidow Ultimate firmy Razer. Ponadto, wszyscy uczestnicy konkursu wezmą udział w losowaniu, otrzymując szansę na zgarnięcie jednej z trzech par okularów neonowych.

Trancelation powstaje z myślą o komputerach PC, lecz póki co nie zdradzono daty premiery rodzimego projektu. Niemniej tytuł dostał już swoją kartę na Steamie, którą znajdziecie pod tymże adresem. Poniżej zobaczycie zaś promujący grę zwiastun.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

System komentarzy, tak jak cały blog, funkcjonuje na platformie Blogger, gdzie stosowane są zasady polityki prywatności Google.